Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shadow priest 3.3

ozkolous

Öne çıkan mesajlar

ad3m said:

@hgokberk
İşin dps olunca olayın içine hit stat'ı girdiği için temelde imkansız sorduğun soru ayrıca bis gear içinde spirit yok denecek kadar az.Temel olarak trinket/ring falan ister istemez farklı tam olarak neyi merak ettiğini anlayamadım kısacası :P

@Kaede
Gimp değil şuan için dps festergut'da bir kereliğine spore dağıtmak için koşmuşluğumla dahi yaklaşık 11k dps yapabiliyor ki daha iyi gearlı ve daha stabil bağlantısı olan adam bu rakamıda aşabilir.Şöyle söyliyeyim priest ilk kez dps class denebilecek seviyede :P

@hozceri
Şuan 1h/oh kombinasyonları staff seçimlerinden daha iyi fakat bu senin sahip olduklarına göre değişir =)
63 sp statik dps sağlar bm ise dinamik, haste procda dot clip etmeden refresh edebiliyorsan ve fight koşmalı etmeli değilse (ki icc'de böyle bir fight yok sanırım :P) bm daha iyi ama bu söylediklerim imkansıza yakın olduğu için 63 sp tercih edilmeli.

demek istediğim. mesela dual talent spec var diyelim. aynı gearla (baktığıma göre shadow,holy,disc için aynı gearlar-t9-t10) ikisinide oynayabiliyor muyuz ? yoksa sadece gem'ler ve enchler farklı mı oluyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

mustafa ya ehue orc warriorı vardı hatta çok kötü ismi vardı passionplay miydi neydi
sonra jaedenara geçince (o serverdı galiba tam hatırlamıyorum) isim değiştirmişti

Zuhahah oynuyor hala warrior ile hoofsmash mi neydi nicki halen jaedenarda :P

@hgokberk

hayır shadow ve healer tierları farklı aynı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Öncelikle şu gs olayını geç 251 dahi olsa 4x set bonusunu bi al
gemleri haste/crit döşemişsin buda yanlış onları sp olarak değiştir.

Son olarak shadow priestte i.w.i.n button olmadığı için dummyde yüksek dpsi anca pet/pot/troll racial vs ile görürsünki oda tatminkar olmaz asıl dpsi raidde yapar tüm buff ve debufflar aktifken.

4x set bonusunu alman lazım sanırım en uçuk dps veren bonus sp'ninki.

PS : Sanırım birisi haste aban dpsde silersin gibisinden bi tavsiyede bulunmuş sana :P
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya 1k haste olmalı dediler sp'de :) bi kaç adama baktım ben de.

bi de healerdan dönme dediğim gibi. ben haste seviyorum healerda. dps'te de işe yarar diye düşündüm. ama raidde artar bence de. bi bakalım.

rotasyon olarak nasıl yapayım. kendim bişeyler buldum ama
Sosyal ağlarda paylaş

Kolay rotasyon yazayım;

VT - DP - Sw:P - MF - (procların, trinketlerin ve bufflarla max spye ulaşınca Sw:P regen)

VT - DP up olduğu sürece eğer 4x set bonusun varsa spam MF.

Benim statlarım;

3.4k self buff SP
%28 Crit
958 Haste

Eskiden clip yapmakla MB - Sw:D castetmekle uğraşırken geçen gün 4x bonusu aldım. Faceroll DPS classlardan birisine dönüştü SPriest %10 civarı da dps artışı olmuştur en az.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında swp maximum buff/debuffla aktifse openerın pek bir önemi yok ama uzunca süre oynadıktan sonra her yönüyle en makul openerın şu olduğuna karar verdim :P

VT -> Mb -> MF 3x (Sw 5x oldu) > DP > Swp

Çünkü bu süre içinde totemler / unholy dk falan debuffları aktif etmiş oluyor.Swp maximum tickliyor Dp de en uzun timerlı dot olduğu için oda maximum verimle tickliyor.Ayrıca en yüksek DPM'e sahip openerda bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Opener demişken, shadow weave stack için MB atıyorsanız 4x set bonusla mantıksız baya, çünkü MF MB'den daha efektif stackleme konusunda.

Ben glove'a engineering haste kullandığımdan hemen VT - DP -Sw: P - MF diye gidiyorum, çünkü daha trinketler, proclar, dışarıdan gelen bufflar falan stacklenirken dotlar 1300 hastele ticklemeye başlıyor. Üstüne de spell powerım, critim falan tamam olunca redot yapıyorum GG .

Hani Mind Blast critlese 11-12k falan vuruyor yanlış hatırlamıyorsam, DP nin instantı da 6-7k critliyordu hatırladığım kadarıyla. Diğer spellleri cast ederken de en az 3 kere tickleyeceğini var sayarsak MB atmaktan daha efektif, hem instant.
Sosyal ağlarda paylaş

Biliyorum 2x mf ile 5x sw kasılacağını fakat kullandığım opener bittiği anda en azından oynadığım guildde tüm buff ve debufflar aktif oluyor bi dotu yenilemek için zaman kaybetmiyorum.

replenish mevzusu up olması lazım ayrıca replenish açmak için kullanmam lazım ayrıca baştada dediğim gibi openerın hiçbir önemi yok swp herboktan etkileniyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...