Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8mb ve 8mb ye kadar

Uzunkulak

Öne çıkan mesajlar

7thBreath said:

killer aynen benim de öle oldu, 444'lü numarayı arama, santralli ara de benim ki 8'mblikti biraz da bilmiyo ayağına yat, düzeltiyolar.

aha santralden aradılar adamdda geyikti abi ben bugün 2 paket marlboro verdiğin senin hatta bağlayan dedi :D senin hızı 2045 e sabitlemişler ben dültiyorum 8160 a sabitledim dedi mauauhauh az önce 1tb ile dosya çektim :D

ben bu adama ulaşıp 1 karton sigara vermem lazım kota aşımında beni kapatma muhabbeti heeua
Sosyal ağlarda paylaş

evet santralden yapmak harika oldu :D bu arada ben adam dedim ki tekrar sorun olursa sizimi arıyayım yoksa 444 mü dedim adam güldü şöyle inceden 444 ü arayın dedi :D

ama santral numarasını alan mutlaka oradan çözmeye baksın hehe.

hatta adam sıcaksa yüzgöz olun ya adama deyin walla ben sizi ziyarete gelicem giderkende eline 2-3 paket malboş atın cidden bak bir daha unutmaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

Mortis said:

abi ben değiştir diyince işte iletişim bilgilerinizi verin hattı işte telefon nosu falna sizi arayalım halledelim dio

bi link verebilir misin ya nerden yaptığını

çok oldu hatırlamıyorum :/

tamamdır online işlemlerden direk müşteri no ıvır zıvır şişfrenle girince direk tarife değiştirosun yaptım oldu valla hayırlı olsun ^^
Sosyal ağlarda paylaş

hala kopmalar var, sürekli kopmalar var, bitmek bilmeyen kopmalar var..Bir de üstüne üstülük "adil kullanım" diye birilerinin bi taraflarından uydurduğu bi salaklık var.Ve bu salaklığın nedeni adam gibi altyapı teknoloji yatırım çalışma vs vs nin olmayışıdır ve bu yüzden de bunu doğru bişey yapıyolarmış gibi hukuk dili kullanılarak böyle bilmemne bilmemne yutturmaya çalışıyorlar.Abicm sen adam gibi yap altyapını, artık şüphen kalması provider olarak üstüne düşen görevi yap yani ve de herkes adam gibi para verip kullansın mutlu mutlu.Hiç bi avrupa ülkesinde(en dandik olanlarda bile)böyle bi salaklık yoktur.O ne demek ya fazla dlden sonra hızın düşmesi :SUlan interneti mynete girmek için mi kullanıcam, msn için mi kullanıcam..Bi kere kota nedir abicim kota.İnternet dediğin downloadtur, sömürmektir ve buna kota koyuyosun...türkiyedeki satılmış telekominikasyondan ne beklersin zaten.Her ay bi de 50 lira veriyoruz bence az para değil.Arayıp şikayet edince de "modeminizin ışığı yanıyor demi, hah sinyal güzel tamam tamam" gibi cevaplar, sorular da neyin nesi..
Sonuç olarak insanları sömürmek çok güzel çok zevkli ve de aynı zamanda böyle b.ktan bir hizmet.Bilmiyorum bu benim düşüncem yani.Avrupada olsaydım keşke böyle salaklıklar yoktur heralde internet olayında.
"Bu ay çok ekmek yediniz hmmmmm, artık ay sonuna kadar sadece 1 dilimle idare edeceksiniz!" Para veriyom lan ben o ekmeğe :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...