Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ninja

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Burning steppeste dün Voa 25 ten bana eldiven düstü. 2 priestiz . adam rolledi 99 dedim rollemeyede gerek yok ama ne olur ne olmaz dedim, 100 attım. millet gülüyor. tabi diger adamda sövüyor. ömrümde ilk kez roll de item kazandım voa da derken , raid lider lootu kendine aldı gitti 99 atan adama 1k ya sattı.arkadası filanda degil(miş).bide diger lootları degil sadece benimkini o sekılde ninjaladı.Malesef guildim yok ve tanıdık raid kuran adamda yok o yuzden hangi raidi bulsan giriyom mecburen.raid lidere whisp atıyorum niye yaptın diye adamın bildigi 2 kelime var sürekli onu söylüyor " fuck " bide " u ninja" . muhtemelen 11 yasında velet ve insan ayar oluyor.Yapacakta bisey yok bunu tradeden solesen arkadasında dedigi gibi millet carepolis modunda. ole yanına kar ninjalayanın.normalde cokta sallamam ilk karsılastıgım ninja degil ama ilk kazandıgım roll du . pvp yaptıgım icin sadece onemli bir itemdi ve voadan baskada raid yapmam. vede 99 a karsı 100 attım ama yedirmediler.boylede bisi oldu iste paylasıyım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Gold Dkp ile item dagıtıyorum pug kurdugumda.
Her hafta 8-9 boss kestiğimiz için pugla zaten çok sağlam bir kadrom var. En güzeli. Mesela çılgının biri Saurfang trinketine 20k gold bidlemişti daha geçen hafta %10 gold raid lider olan bana kalıyor geri kalanı 24'e bölüp mailliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben de reserve li raid kurdum. gayet de doluyo ve sesini çıkartan da olmuyor. zorla raide almıyoruz adamları. raidi yönetmek taktik açıdan çok zorlamasa da sonuçta uğraştırıyor. bi ton whisper geliyor. o bunu yaptı kick sunu, bu itemı bana ver ve benzer. bir de main tank ve healerlar tanıdıksa dps sesini çıkartamıyor zaten. istemeyen gelmesin yani. kimse zorla almıyor seni raide.
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ko a benzedi hatta gecicek yani yakinda berbatlik konusunda ve hala bizde oynuyoz lanet olsun!

bi cikartamadilar duzgun bi mmo bi ciksa direk birakcam zaten para akittik o kadar aoca wh ye bi cacik olmadi onlardanda :(

bu arada reserve konusundada komik olan adamlar reserve diye raid kurar wipe yer tonla sora raid disband olur. reserveyi gorende bu adam en az 10 kere yapmiski dusmemis burdan falan diye dusunuo wipe yemez diyo ama tam tersi cikiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Düzgün bir oyun çıksa da kesin olarak bıraksak.

Oyun inanılmaz hızlandı, herşey goldla, parayla alınır oldu. Paypal hesabına para yatırınca raidden aldığı itemı satanlar var. Ne eski community var ne hava. Her raid swekidlerin spamlarından bıktım. PvP nedeni ile oynuyorum zaten. 2 partnerimden birisi de evlilik hazırlığı nedeni ile bırakıyor önümüzdeki ay. O ara bırakırsam gg Blizz der dönmem daha da. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

oha reserve i savunan da varmış ahahaha.

eger ben essek gibi gear sahibi, daha once o raidi 58967 kere yapmis 15 tane arkadasimla birlikte raid kurup, kalan spotlara random nubi kabul ediyorsam, o raidi ugruna kurdugum itemi reserve ederim. ne var ki bunda, gayet mantikli; bir anlamda boostluyorum zaten adami, belli basli iki uc itemin da lafini etmesin, edecekse gelmesin

gelgelelim lfgden rastgele adam alip duse kalka sacma salak yapilacak raidde sirf master loot kendisinde diye item reserve etmeye calisan ya da her mor pixele atlayan da var, onlar denyoluk tabii, ama yine ninjalik degil sonucta

edik; vanaskos candir bi de, aente +1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...