Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstiklal de Çarşının !!!

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

said:
Mephisto_, 05 May 2003 21:13 tarihinde demiş ki:
lol

öyle bir taraftarımız olmadı mı ?

bizim taraftarımız 2 sene boyunca cebinde kuruş olmadan borç alarak maçlara gitti galatasaray'ı 3 günde bir destekledi, bizim taraftarımız takımımızı dünyanın dört bir yanında binlerce kişiyle her yerde destekledi, bizim taraftarımız 2-0 yenik oldukları, dünyanın deviyle oynadıkları maçta 90. dakikaya kadar susmadı, takımını destekledi

açıkçası bunları, o hayvanlıklarıyla övünen taraftara tercih ederim

unutmayın geçen sene dahi şaibetaş atkısıyla sokakta dolaşan adam yoktu, ne olduysa bu sene birden türediler bu süper taraftarlar[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

Rize den 5
Leedsden 6
Barça dan 5
yedik
ertesi hafta samsun maçı taraftar 90dk susmadı. 2-1 yenildik. Maçka yokuşunu tezahuratlarla çıktık.
Ligde 7. bitirdik hangimiz gidip futbolcumuzu veya yöneticimizi dövdük?
Sebayı istifaya çağırdık ama küstürmedik küfretmedik. 16 sene olmuştu çünkü.
Seyircisiz oynana bir maç vardı 2 sene önce tam hatırlamıyorum sanırım istanbulspor maçıydı. 1k kişi beleştepe den tezahurat yapıyordu.Eski açığın duvar dibinden tezahurat yapıyordu.
9 sene şampiyon olamadık. Ama her maçta stadı doldurduk.
Eğer taraftarlık bu değilse tanımını artık siz yapın!

Meph ben kendi adıma her zaman atkımı şapkamı formamı takmışımdır en kötü gününde bile. Çarşıdakilerde takmıştır arkadaşlarımda takmıştır. Ama onun dışındaki taraftarı bilemiicem.
Kim bilir Bjk şampiyonluğa gidiyor diye kaç tane gslıdan bjk ye dönen taraftar vardır.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray'dan şaibetaş'a dönen hiç rastlamadım ama son 5 senedir okadar çok şaibetaş'tan galatasaray'a dönen gördümkü, saymakla bitmez

bu arada o süper taraftarınız daha bu sezon 4-5 hafta önceki inönü'deki maçınızda yarısını zor dolduruyordu stadın sırf yağmur var diye ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol ya
ben bi gs atkısı beresi aldım 3 senedir giyiyorum

oysa bjklilerin bere-atkı falan taktıklarınıbi bu sen egördüm
bi and bjkli doldu ortalık
mesela sakarya universitesi
daha düne kadar kim bjk li zor bulurduk bu sene şampiyonluga oynuyor ya herkes giyiyo:)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 05 May 2003 22:15 tarihinde demiş ki:
inönü stadı 23k kişilik falan 33.5k falan değil yani[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

lol
ya 100 tane tabure koyduk biz oraya.
100 kişilik. Giriyoruz bazen 40k kişi yapıyoruz.
Sen herhalde sami yeni de 85k flm zannedersin fifadan görmüşsündür :)
Kimin stadı daha fazla kapasitelymiş o zaman görürsün :=)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Bize şaibetaş diyenler televizyonlarda kendi şaibelerini kulüp yöneticileri tartışırken herhalde uyuyorlardı. :)
Ve küfür olayını hiç açmöayın isterseniz. Fatih terimin neler dediğini ne yazıkki duyamadık TS maçınca biiip seslerinden. Karşı taraf nbe demiş ne yapmış olursa olsun Fatih Terim konumu dolayısıyla karşılık vermemliydi. eeee teknik adamı böyle olan biri çıkıpda lütfen benim taraftarıma laf etmesin.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş'ın hiçbir teknik direktörü hiçkimseye [basın önünde olmasını geçtim] ana avrat küfredicek tekme tokat saldırmaya çalışacak ve Türk polisini olaylara müdahele etmediği için şerefsizlikle suçlayacak kadar haysiyetsiz değildir. Önceki antremanlarda basın muhabirlerine yaptığı hareketler de şaibesaray a nasıl yakıştığını belgeliyor zaten.

Böyle insanlar şaibesaraydan başka klüplerde de barınıyo olsaydı gerçekten türk sporu adına üzülürdük.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

hayır diğer yazıda iddia edilen

'basın karşısında yapılınca suçlu oluyor, fakat basın olmadığında yapınca suçsuz oluyor'

bunun kadar saçma bir teori var mıdır ?

ayrıca kim fatih terimin sırtı dönükken ettiği küfürü 'biiiip' sesleri arasından duymuşta 'etti' diyor ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

hadi fatih terim küfürde etti diyelim

'basın karşısında yapılınca suçlu oluyor, fakat basın olmadığında yapınca suçsuz oluyor'

bu mantıkla düşündükçe biryere varılmaz[nouma'nın olayı tamamen farklı bir konu biri ortaya çıkarıcaksa, baştan söyleyeyim][hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

rasim kara şaibetaş teknik direktörü iken benim pederin arabasına çarpmış vede kendisinin çok önemli bir insan olduğunu bahane ederek olayı geçiştirmeye çalışmıştı

al sana şerefsizliğin dik alası, hemde bizzat benim en yakınıma yapılmış[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...