Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spider-Man Kostum

NotoriuS

Öne çıkan mesajlar

Bilmiorum birazdan ararım ama o kostüm ilk filmde setten çalınmıştı yönetmen sağ sağlim getirene 10.000$ mi ne veriyodu[signature][hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Cd- kafası karışıkken bir şeyler demeye çalışmış:
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

Sosyal ağlarda paylaş

böyle bişeyler var anca o filmdeki kostümü bulamazsın sanmam bunu yerine neo kostümü alabilirsin.

ya da Trinity
http://images.buycostumes.com/mgen/merchandiser/11252.jpg
bi de şöyle bi'şeyler var

şöyle güzel bi maske var bi de
[signature][hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

[edit: trinity fotosu eşşekler kadar olduğu için frame kaydırıyordu, linke çevirdim /ema]

[Bu mesaj Emaleth tarafından 28 Temmuz 2004 13:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

başlıkla trinity kostumu fena olmamış da diğerleri iğrenç....

spider-man filmindeki kalitede kostum yapabilecek bir terzi bulabilirsin.
ama filmindeki aynısı yapabilir mi bilemem.
ancak, çizgi romandakinin aynısını yapabilir.
birkaç çizgi roman götürürsün,
onlara baka baka güzel bir kostüm yapabilir...[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

spiderman kostümü giydircek başka adam bulamamışlar mı ya :) adamın vücut yapısı nail süleymanoğlu'nu andıırıyor resmen[signature][hline]BabacumMostors, 15 Haziran 2004 04:22 tarihinde demiş ki:
sanat için sevişirim yani hiç çekinmem ben sanat dostuyum...

[Bu mesaj Saeros tarafından 28 Temmuz 2004 09:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o kostüm dikilmez abi yalan olur.. anca resimlrdeki gibi saçma sapan bişeyu diktirilebilir.. ha ama illa da filmde ki gibi "adeleli vücuduma yapışacak böyle süper bir kostum ıstıyotrum" dersen ooohoooo baya bya para çıkman lazımdır 1000 belkı 5000 $ bence.. boru degıl adamlar 10000$vermıs[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

Kosümün tamamı şu resimdeki eldiven gibi olsa fena olmaz.
:P

Ha bi de yeni bi'şeyler buldum

Bu sitedeki kostümün fiyatı 900$ ve bence gayet de gerçekçi filmdekine en yakın kostüm bu.Fotoğrafları direk buraya koycaktım amma site izin vermiyor.[signature][hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)

[Bu mesaj Cd- tarafından 29 Temmuz 2004 09:20 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bi'şeyler var bi de aynı sitede ama bu resim koyuluyo nası oluyosa gerçi bu aynı kostüm galiba ya da kafa parçası mı ayrı ne öyle bi'şey çok hoşuma gitti bu benim 160$ mış.
[signature][hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)

Sosyal ağlarda paylaş

Bi' de şöyle venom var ama bu satılıyo mu bilmiyorum örümcek adam resimleri ararken googleda buldum.
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)

Sosyal ağlarda paylaş

filmde kullanılan kostümler 10.000 değil 100.000 dolar tanesi.ilk filmde 4 tanesi çalınmıştı yapımcı getirene ceza verilmeyeceğini 25.000 dolar fidye verileceğini söylemişti.ancak geri gelmeyince yedek kostümlr kullanıldı.büyük ihtimal zengin koleksiyoncuların plexiglass bölmelerinde duruyorlardır
Sosyal ağlarda paylaş

ya hazır kostümden laf açılmışken, örümcek adamın ilk filme kendisinin yapıp da giydiği bu kostüm, yahu bu eleman nasıl yaptı bu giysiyi, yani baya sağlam dayanıklı, kolayca yamayan, yıpranmayan, göz bölümü garip parlak bişiden yapılmış fln, ne alaka nasıl yapmış olabilirki bunuy kensisi.. ve bunu yapışını da göstermediler filmde,sırf bu giysiyi çötöntk diye yapıp ekşına çıktıı için ilk filmen irenmiştim, zaten ilk filmin makassız olan halien ait fragmanıda izledikten sonra, makaslanım nerdeyse yeniden çekilen film hiç zevk vermedi bana.. sanki madem insanlara örümcek adam filmi yuaptık dedik bari filmi öle yada böle bi şekilde vizyona sokalımda daa çok başımız armıasın diye yapılmış gibi..[signature][hline]AB görüşüm: Ayıdan Post, O.spudan Dost Olmaz
Birine onu sevdiğini söylemek istiyorsan, bunu o an yapmalısın!
Sosyal ağlarda paylaş

Cd- 'nin verdiği o son kostümler filmdeki kostümlerin aynısı.
Çok güzel yapılmış.Verdiği linkte ztn kostümün baya bi tanıtımını yapan resimler var.
Ayrıca fiyatı: 799 $ !!...[signature][hline]Sen ne için hazırsan oda senin için hazırdır....

N o t o r i u S

[Bu mesaj NotoriuS tarafından 29 Temmuz 2004 22:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğim gibi bu güzel işte>>>http://www.moviecostumes.net/Spiderman_/spiderman_.html
bi de üstte koyduğum venom kostümü[signature][hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...