Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of Ultima

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

Continent random oluyor. 1'den başlıyor sanırım, doldukça bir sonrakine veriyor. Böylece aynı zamanda başlayanlar birbirine yakın oluyor, rekabet daha dengeli oluyor.

Bu yüzden yeni bir yerde başlayacaksak önceden konuşup aynı zamanda hesapları açarsak güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

bu dungeonlarda progress diye bişey var o neye göre artıyor ben raidledikçe mi artıyor? daha doğrusu raidlendikçe mi artıyor nedir? habire gönderiyorum ordu 3-5 bişeyler geliyor ama düşük ihtimalle artifact falan gelir gibi bi teorim var ondan sürekli yolluyorum. kaybım olmuyor zaten :)

@mortis

abi ana sayfadan play game'e basınca server seçtiğin yer varya, orada redeem code diye bi seçenek var sağda, oradan yapıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

bir kısmını nerden buldular bilmiyorum, sağda solda yazıyordur belki. bir tane bana mail ile geldi biraz oynadıktan sonra.

oyuna girerken server seçme ekranında redeem code gibi bir yer var, oraya tıklayıp giriyorsun..

alliance forumunda 3 tane kod yazılmış, onları da kullanabiliyorsunuz. birlikte değilsen ismini söyle davet yollıyım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...