Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of Ultima

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

Davet ettim..

Aşağıdaki adreste görsel olarak çok gelişmiş olmasa da bir harita uygulaması var;
http://lordofultima.kilu.de/map/

Haritada birlik adı yazıp onları işaretli görebiliyorsunuz. Ayrıca continent'teki birliklerin ve kişilerin sıralamasına da bakabiliyorsunuz.

Continent 14 çok sakat duruyor.. DoT birliği adayı kuşatmış resmen. Onlarla ne yaparız hiç bir fikrim yok açıkçası, muhtemelen birbirlerini tanımayan insanlar aynı continentte oldukları için bir araya gelmişler ama bir çoğu kaleye yükselmiş ve gelişmiş adamları var baya.
Sosyal ağlarda paylaş

ben alliance'tan ciktim. Server 2 de oynayamayacam, obur tarafta isler cok kizisti paso oraya bakmam gerekiyor, simdilik dikkat dagitamiyorum, yeni servera gectiginizde ama gelecem ve tamamladigim optimal buildle araniza girecegim, yeni server gecerken beni uyarin yeter ki msnden falan :)

Hadi size basarilar.

ara ara obur taraftan ssler gosteririm.
Sosyal ağlarda paylaş

45. continent'a yollayacagin ordu oraya 1 gunde falan gider herhalde. sdfg.

Ayni yerde baslamak ezmek degil, bu arada 38 kisi hic bisi de degil yani, 100 kislik mutliple alliance alliance'lari var, obur serverda goonlar toplamda 350 kisi falan, 3 alliance var ally olan falan, ona ragmen sikintilar yasiyorlar falan.

Ayni yerde olunca bi de arada birbirimize yapacagimiz odun tas para yardimlari daha hizli gidiyor, diger sekilde kimse dogru duzgun yardim yollayamaz.

ama tabi ayri continent dunyanin sonu da degil, benim yeni server dememin sebebi, herkes az cok ogrendi burda nasil oynandigini falan, obur tarafa gecilirse cok saglam baslar hekres burdaki ogrendikleriyle 7 gun icinde ciddi bir kuvvet oluruz.

Cikmamin sebebi de dedigim gibi, cinslik icin degil. paso raid yicem ve ugrasamicam maalesef obur tarafa bakmaktan vakit olmuyor (Bi suru trade cart, gemi vs.) Yeni servera gectiginizde burasi daha duzelmis olur belli olur, daha rahat takilabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse vaz gectim, yeni bir sehir kuruyorum 2 ye, insallah cok alakasiz bir noktada cikmam. Diger sehrime niye devam etmedigimi aciklamam icin soyle diyim.

En optimal kurulusu su sekilde olduguna karar verdim

C C C C C
P P P P P P P
C M C C M C C M C
P P P P P P P P P
C C C C T C C C C
P P P P P P P P P
C M C C M C C M C
P P P P P P P
C C C C C

P = Production Binasi
C = Cottage
M = Manufactory
T = Town Hall

Maksat bu hale getirmek olacak, mevcut sehrimi tamamen yikip yerine bu duzeni kurmak cok gerecek beni, o yuzden yeni bir sehirle baslayacagim. Eger kabul ederseniz yeni acctla alliance'a girmek istiyorum.

Oyle iste. kuruyorum simdi yeni sehri. (obur taraf bu formatla COK iyi oldu, geriye de 26 bina kaliyor, Farm / Iron ve Market icin cok ideal oluyor)

Gelcem birazdan.

edit: ayrica evet, bu tur oyunlarda asiri obsessifim sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...