Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

holeyyyyyyyyy Akustikle...

Sorj

Öne çıkan mesajlar

sum41 ın Hell songsun başını çalıyorum birde atak yerini süper =) acayip mutluyum ilk defa adam akıllı bişey calabiliyorum[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

valla bunlar bizim için basit ama seni anlıyorum :) bizde zamanında o sevinçleri yaşadık ama inan geliştikçe daha mutlu olucan nese şimdi sana önerim eskiden dinlediğim şarkılardan mesela gene sum41 stillwaiting yada nirvana polly, offspring vultures filan dene çok rahat yapıcağını düşünüyorum :)[signature][hline]Fight Until We Die!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında attım ne bilim aslında hell songu ben bi kaç kere klipte izledim ritmi bilmiom ama ne bilim ben ilk gitara başladığımda nirvana polly'i çalmıştım oyüzden söledim ikinci şarkım rape me sora vultures sora... işte böle gidio şimdilerde master, sandman, countdown, 1000 times goodbye vb fln :P daha çoooooook yol var ilerliycek...[signature][hline]Fight Until We Die!!!
Sosyal ağlarda paylaş

burda Studio X in sahibi selim abi diye biri var (abim davulcularıdır sölemesi ayıp öhm) herif kale icindeki konserde diliyle solo attı höbürst moda girdim yuh fln dedim aşmış adam ya helal olsun herife[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
Sosyal ağlarda paylaş

Metallica - Nothing else matters çalmaya uğraş bence. Zor gibi gözüküyo taba falan bakınca ama kolay aslında,hem biraz alışmanı sağlar. Çal demiyorum ama yapabildiğin kadar çalmaya çalış baya faydalı olacaktır[signature][hline]Flamorph
Technology Blaster
City of Heroes Justice Server
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

hehe yarım saattir yanlış tele elimi koyuyormuşum neden olmuo diodum
33-53-63-53 müş ben 33-53-33-33 yapıomuşum :D[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...