Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Komik Olmayın

Mephisto_

Öne çıkan mesajlar

mandrake anlamamakta ısrar ediyorsun

pascal nouma zaten gidecekti, öyle yada böyle geönderilicekti
fakat göreve dahi şaibeyle gelen şaibetaş yöneticileri pdk'dan 6+ ay üstü ceza aldırtarak nouma'ya 2.5 trilyon tazminat ödemeksizin yollatmayı başardı

galatasaray'ın 1 maç geliri 1 trilyon kadar bile değil

neyle kıyaslanıyorki bu şimdi ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Artı olarak şaibe saray Gençlerbirliği'yle oynayacağı maçtan para kazanmaktan çok evinde oynamayı istiyor. Eğer seyircisiz yada başka bir stadda bu maç oynansaydı şaibe yarıştan kopacaktı ama tabiki federasyon gücünü gösterdi. 2.5 milyar'a fi$ de kesiyolar mı acaba? KDV'den filan inersiniz böölece daha az vergi ödersiniz.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

'BJK'den indirime giden vergi ise şaibenin neden 1/700'ü '

şu cümlenin türkçe mealini biri çevirdiği an yanıtlamaya çalışıcam, ha bu arada maliyede falan çalışıyorsun heralde

her takımın vergi borcunu lirası lirasına bildiğine göre[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Basmıyosa ağır ağır oku olmadı git babana sor. Olmassa profesyonel yardım için başvur okuldaki hocana. Ha tabi sorun anlayamamak değil de anlamak istememek ise durum daha da vahim.

Ha bu arada işine gelince nasıl kelime oyunu yapıyosun. Yok maliyede mi çalışıyosun vıy vıy vıy. Çenen kdr beynin de çalışsa sen nasıl şaibeye 2.5 milyar ceza verildiğini öğrendiysen biz de o yöntemle öğreniyoruz. Ha sen diyosan ki federasyonda görevliyim öyle öğrendim, o ayrı..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

sen açıkla çok daha kolay olur, ha sende bilmiyorsan orda ne yazdığını o yüzden senin tabirinle 'kelime oyunu' yapıyorsan bilemem

BJK'den indirime giden vergi ise şaibenin neden 1/700'ü

açıklamanı istemişim, vık vık vık öt dememişim ayrıca[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 06 May 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
şaibesarayın ödemediği vergi ile Real Madrid'in yarısını satın alırım. BJK'den indirime giden vergi ise şaibenin neden 1/700'ü bunu anlat sonra elaleme sataş.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

Okuyunca anlaşılıyor ama ...
Vergi affında BJKnın yararlandığı vergi affı, Galatasarayın yararlandığının 1/700ü denmek isteniyor. Tabi burada mübalağa (abartma) sanatı kullanılmıştır.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray vergi affını kullanarak şampiyonluklarının vergisini ödemedi.
Hem devleti kazıklıyor bir yandan
hemde ligdeki takımları.
Beşiktaş Şampiyonluklarının tüm vergilerini verdi.
Gs ve Fb vermedi.
Bu yüzden
"Vergilendirilmemiş şampiyonluk
Şampiyonluk değildir"

Sözü çıkmış. Boşuna söylenmemiş[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Son 5-6 yıLın bebe şaibesaray'lıları işte [lafım bütün gslilere diiil bunun gibi tiplere]. bıdı bıdı konuşuyosun, kaç şampiyonluğu varmış fln diye. Sayamıyosan yardımcı olalım.

Ha bu arada 1 kere şampiyon olsak kaç yazar. 15 kere [ öyle bi abartılmış ki sanki 100 şampiyonlukları var] şerefsizliklerle şampiyon olup, adı şaibe ile birlikte anılan, şerefsizce vergisini bile ödemeyen, klüpten dışarı transfer olan çaycısına bile borcunu ödemeyen, sonra da çok şampiyon olduk ondan ödeyemedik zihniyetinde olmaktan iyidir.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

şaibetaş'ın 9 şampiyonluğu var türkiye liginde galatasaray'ın 15

daha kaç fark olması lazım anlayamadım ?

2.5 trilyon tazminat ödememek için oyuncusunu atarken kılıflara sokan, çalışma iznini bitirdik ülkesin dönsün diyen yönetim şaibetaş yönetimi

şaibeyle çıktılar o koltuğa, şaibeyle devam ettiler[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

7 ay ceza alan futbolcuya bir de para mı ödüycekti yönetim? Siz ise şampiyon olmanızı sağlayan futbolcuya vefa borcunuzu defolsun gitsin parası da kasamızda kalır mantığı ile ödüyorsunuz... Emre'ye, Hakan'a, Sergen'e borcunuz yok mu? Bunlar sadece son yıllarda kesin bilinenler. Felipe ve benzeri çapulcuları ise nası dalaveralarla klüpten attığınız ve tazminat ödemediğiniz de biliniyo ama sen ordamıydın diye tek bildiğin aptal soruyu sormayasın diye iddia etmiyorum.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...