Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bjk tv açılmış.

Brook

Öne çıkan mesajlar

Ne zaman açılacağı hakkında bi fikrin varmı ?[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !
CHE
Who is that ?
[/i] / My best friend
Heaven UO Shard, Çok yakında....
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm peki saolun.[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
CHE
Who is that ?[/i] / My best friend
Sosyal ağlarda paylaş

Digiturk almak farz oldu artık.[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
CHE

[Bu mesaj Brook tarafından 25 Temmuz 2004 18:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fb nin izinden buyrun :horace:[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

fb nin izinden gitmeseler de kanal izlenilebilecek birşey olsa.köy tv si değil de zilyon taraftara hitap edebilecek, düzgün birşeyler yayınlayabilecek birşey olsun.bulduğunu yayınlayan birşey olmasın.

demek istiyorum ki dandik olacağına hiç olmasın :)[signature][hline]I felt a great dısturbance...as ıf a hundred evıl bastards on an oıl derrıck suddenly crıed out ın terror and were suddenly sılenced.Strange.
Sosyal ağlarda paylaş

:) kesinlikle ama tv'nin başına Reha Muhtar'ı koymuşlar.Yani her bulduğunu yayınlıyacak bi kanal olacağını sanmıyorum.[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
CHE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 25 Temmuz 2004 18:05 tarihinde demiş ki:
fb nin izinden buyrun :horace:

bu proje s tarafından ortaya koyulmuştur..
o zaman siz de gs'nin izinden buyrun..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
when a man lies he murders some part of the world
Üstüne Şehir Örten Şehir

Eğer Metalciysen Burası tam senlik!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cthulhu_, 25 Temmuz 2004 20:01 tarihinde demiş ki:
said:

o zaman siz de gs'nin izinden buyrun..

Hadi bakalım kim daha uzağa işer.

Ya bişeyde sidik yarışına dönüşmese şu spor bölümünde wala kırcam biyerimi.

Somut olarak gstv diye bişeymi var yok. FBTV var işte nesine sidik yarışı yapıyosunuzki.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 26 Temmuz 2004 11:22 tarihinde demiş ki:
said:
Cthulhu_, 25 Temmuz 2004 20:01 tarihinde demiş ki:
said:

o zaman siz de gs'nin izinden buyrun..

+1
Hadi bakalım kim daha uzağa işer.

Ya bişeyde sidik yarışına dönüşmese şu spor bölümünde wala kırcam biyerimi.

Somut olarak gstv diye bişeymi var yok. FBTV var işte nesine sidik yarışı yapıyosunuzki.
[signature][hline]NoRmAl_KaN_eMeN_DrAqLa (edi'nin youn istei üzerine) :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Durduk yerde pay çıkarmamışki adam.
Örneğin Brezilya ile Türkiye arasındaki vizenin kalkmasındaki FB katkısı konulu threadde bir pay çıkarma vardır bana göre gereksizdir %1 bile değildir.
Fakat burada bir FB TV var. İlk olanın izinden gidilir. Yaptığı yanlışlar yapılmamaya dikkat edilir vs.
BJK li arkadaşların tarafsız davranıp bu konuda yorum yapmasını beklerdim açıkçası.

Bu konuda GS nin hiç yeri yok ille bir pay çıkarılmaya çalışılıyorsa bunu FBliler çıkarmaya çalışmıyor. Zaten payımız var.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

ilk olanın izinden gidilsinde

fb tv nedir ki?
Tv nedir?

Benim bildiğim kadarıyla 3 büyükler aynı anda bu konuyu gündeme getirmişlerdi.
Beşiktaş serdar bilgili söz vermişti sonra maliyeti çok olduğu için klubunde borcu fazlaydı açamadı.
Gs de zaten belini doğrultamıyor.
Fb rahattı açtı.Ben ilk fb fikri ortaya attı diye birşey hatırlamıyorum.[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...