Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

galatasarayın transferlerinde gelişmeler

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

Gs nin transferleri
Flavio= geldi
gallardo=bitme aşamasına geldi ama sakatlığı gelmesini engelledi.
Song=Yattı.
bunlardı benim bildiklerim bide galatasaray mükemmel bi transfer yapmıs Arda die bi adamı almıs bu türkiyede yılın transferi oldu :D[signature][hline]Durup Dü$unmek yetmiyor artık $eni i$tiyor her gece bu beden,kaçıp git$ek cok uzaklara $en ve ben...Yalancı $ahidimdir AY benim her gece denize vurur yakamoz ben a$kı $enle ya$ıyamazsam VAR$IN OLMASIN ...
Sosyal ağlarda paylaş

son dakka gelişmesi galatasaray Isaak Okoronkwo'yla ilgileniyomuş. prensipte anlaşmışlar. Kaynak Star transfer günlüğü
Gerçek: Galatasarayda para yok ama taraftara çıkıp delikanlı gibi söyleyemiyorlar. Gündemi bi topçu ismi atıp dolduruyorlar sonra taaftarı yok sakattı yok klüp prüz çıkardı yok karısı istemedi yok kayınçosu hasretine dayanamam dedi gibi mazeretle vaz geçilmiş ayağı yapılıyor. Alınan conceicao oynayacak kulüp bulamıyordu çünkü iki bacağı da dizlerden ve bileklerinden yapılan ameliyatlar yüzünden belediye çukurlarıyla dolu yollara dönmüş durumda. Bilekten yapılan ameliyatlardan sonra o ayaktan ümidi keseceksin. Galatasaray'ın tek kurtuluş yolu Canaydın'dan kurtulmaktır. Yerine Aziz Yıldırım ve Arkadaşları ( çetesi demiyecem sonra kızarsınız) gibi çok paralı ve parası batan bi grup veya finans dehası bir adam lazım ki hem borcu kapasın hemde transfer yapacak sıcak para bulsun...[signature][hline]Absolut, 24 Mayıs 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
Ya insan insanı .... mi yavv ayıptır günahtır beee
Sosyal ağlarda paylaş

okoronkwo? Shakhtar Donetsk ? sağlam adamda gs alamaz o adamı[signature][hline]Durup Dü$unmek yetmiyor artık $eni i$tiyor her gece bu beden,kaçıp git$ek cok uzaklara $en ve ben...Yalancı $ahidimdir AY benim her gece denize vurur yakamoz ben a$kı $enle ya$ıyamazsam VAR$IN OLMASIN ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pascal, 07 Temmuz 2004 01:45 tarihinde demiş ki:
son dakka gelişmesi galatasaray Isaak Okoronkwo'yla ilgileniyomuş. prensipte anlaşmışlar. Kaynak Star transfer günlüğü
Gerçek: Galatasarayda para yok ama taraftara çıkıp delikanlı gibi söyleyemiyorlar. Gündemi bi topçu ismi atıp dolduruyorlar sonra taaftarı yok sakattı yok klüp prüz çıkardı yok karısı istemedi yok kayınçosu hasretine dayanamam dedi gibi mazeretle vaz geçilmiş ayağı yapılıyor. Alınan conceicao oynayacak kulüp bulamıyordu çünkü iki bacağı da dizlerden ve bileklerinden yapılan ameliyatlar yüzünden belediye çukurlarıyla dolu yollara dönmüş durumda. Bilekten yapılan ameliyatlardan sonra o ayaktan ümidi keseceksin. Galatasaray'ın tek kurtuluş yolu Canaydın'dan kurtulmaktır. Yerine Aziz Yıldırım ve Arkadaşları ( çetesi demiyecem sonra kızarsınız) gibi çok paralı ve parası batan bi grup veya finans dehası bir adam lazım ki hem borcu kapasın hemde transfer yapacak sıcak para bulsun...

Fenerbahceden baska dusunceniz olmadigini heryerde belli etmek zorunda misiniz? birakin artik kendi takimizla ilgilenin, aynaya bakin aynaya. Fenerbahcenin parasi batiyo mu size?
Aziz Yildirim ve arkadaslarinin parasi oldugunu nereden cikartiosun ? ki olsa bile bu seni neden ilgilendirir. kiskanmayi birakinda Fenerbahce Taraftari gibi olun sizin klubunuz de Fenerbahce gibi zengin olsun. Aziz Yildirim ve arkadaslari zekasi ile para kazandiriyor klube, dunya stari Nihat gibi bir futbolcuyu 5m$ a satmiyor, baljic i okocha i 20şer m$ a satiyor. ve bu paralari cebe atmiyor stat yapiyor tesis yapiyor, gelecege yatirim yapiyor taraftarda ona sunulan nimetlere kosuyor klube hem maddi hem manevi destek oluyor ve bugunlerdeyiz. kiskanmayla olusan kotu dusunceleri aklinizdan silinde biraz gercekleri gorun.
Sosyal ağlarda paylaş

vala aziz yıldırımın tesisiymiş parasıymış zartıymış zurtuymuş bizi baalamasın..topic deiştir orda muabbet et olur?
"GS transfer topici" yazıo demi
ha oldu pascal demiş orda paralı olsun onun gibi olsun fln die o sonuçta gs.i baalar senin yazdıkların tartışmayı getirir lüzumsuz bence..[signature][hline]alea iacta est...
Sosyal ağlarda paylaş

conce hazırlık maclarında ıyı gıbı gorunuyor bakalım bu sene bjk ve fener iyi ama daha tam kadrolaşamadılar,her sene yeni birisi geldiğinden gs daha avantajlı[signature][hline]|-_-|
have no fear,vlad is here! -vlad
o zaman geldiimii gazlaa gitsiin..
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...