Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

galatasarayın transferlerinde gelişmeler

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

said:
-MrBomb-, 08 Haziran 2004 14:42 tarihinde demiş ki:
yok yaa bak sen demek camiayı ayakta tutan liseliler deil taraftar he?

ulan kombine bilet almakla mı camiayı ayakta tutuo taraftar?
liselilerin milyon dolarlık bağışları olmasa bok ayakta kalırdı klüp. en basitinden aig hisselerini kendi cebinden milyonlarca dolar ödeyerek geri alan ünal aysal war bi kere. o da liseden

kombine bilet almak? kaç tane gs lisesli var? gs taraftarı olmasa kim ipler ki gs yi? 20-25 milyon taraftarı olduğu için büyük camia gs. liselileri olduğu için değil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 08 Haziran 2004 16:34 tarihinde demiş ki:
said:
-MrBomb-, 08 Haziran 2004 14:42 tarihinde demiş ki:
yok yaa bak sen demek camiayı ayakta tutan liseliler deil taraftar he?

ulan kombine bilet almakla mı camiayı ayakta tutuo taraftar?
liselilerin milyon dolarlık bağışları olmasa bok ayakta kalırdı klüp. en basitinden aig hisselerini kendi cebinden milyonlarca dolar ödeyerek geri alan ünal aysal war bi kere. o da liseden

kombine bilet almak? kaç tane gs lisesli var? gs taraftarı olmasa kim ipler ki gs yi? 20-25 milyon taraftarı olduğu için büyük camia gs. liselileri olduğu için değil.

yazımı quote lamışsın ama doru dürüst okumamışsın heralde. sana kanıt sunuyorum sen hala önceki msjının aynısını sölüosun.
ben taraftarın camiayı büyük yapmasını yalanlamıorum ama camiayı ayakta tutanın liseliler olduğunu sölüorum.
mantıklı düşünür müsün bu 20-25 milyon taraftardan kaç tanesi camiayı ayakta tutmak için çalışıo? naapıo nasıl destek oluo? bu 20-25 milyon taraftar "ben gsliyim" dien kişilerin toplam sayısı. "klübü ayakta tutmak" için yaptıkları bişe yok sdc manewi destek. bütün mali destek liselilerden kabul etseniz şunu nolur sanki?

said:
_Tora_, 08 Haziran 2004 14:51 tarihinde demiş ki:
Özhan Canaydın muhtesem bir insan olabilir muhtesem bir iş adamı olabilir ama gs gibi buyuk klubu yonetecek yetenege sahip deil kabul et bunu...

önceki msjımda yazanı tekrar sölüorum. adam şu an kendisinden önceki başkanların yediği haltları temizlemekle meşgul, borçları kapatıo vsvs. klübü yöneticek yeteneğe sahip olduğuna bi kanıt deil mi bu?
ha ama sen tabi sportif başarıdan bahsedip bunu sölüosan o zmn da şöle bi cwp weririm. henüz emin deiliz yetenekli biri olup olmadığından eğer sportif başarı açısından bakarsak. emin olamama nedenim de yine yukardaki paragrafta yazan olay. "adam kendisinden önceki başkanların yediği haltları temizlio". ya adamın bunların yanında transfere de wericek minyonlarca doları yok önce onları halledio o yüzden napsın?
klüp mali açıdan düzlüğe çıkmaya gittikçe yaklaşıo, bundan sonra sportif başarı açısından yetenekli bi başkan olup olmadığını görücez
ama genel olarak bakarsak, ewt özhan canaydın galatasaray gibi büyük bi klübü yönetecek yeteneğe sahiptir.[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

20-25 milyon dolar liseliler veremez diye birşey mi var? zamanında erdoğan demirören mesela gs nin şu anki borcundan daha büyük bir borcun yarısını cebinden vermiştir. ama bjk lisesi yoktur ozamanlar. bunu bir taraftar olarak yapmıştır.

ne bileyim bir abdurrahim albayrak gibi bir sürü adam var gs için sağlığını herşeyini riske atan
Sosyal ağlarda paylaş

Özhan Canaydın Galatasaray'ı yönetecek kapasitede olsaydı GS'nin borçları şimdiye kdr kapanırdı en azından azalırdı, ha tabi sen iyimser olup gs iyiye gidiyo düzlüğe çıkmamız yakındır diyosan o ayrı. GS transfer yapamamasına karşın hala borç batağı içinde yüzüyo ve o borçlar faizleriyle birlikte devamlı katlanıyo, bir iyileşme falan yok yani 3. yılı bu arada yanlış hatırlamıyosam canaydının.. Kaç yıldır ekonomik yönden zayıfız diye sportif başarı beklenmiyosa canaydından, ekonomide düzelme bekleniyordu.. Ama canaydın 2 konuda da yeteneksizliğini kanıtladı.[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sen kendini ne sanıyosun.
Üyeysen ve tepki vercek biziz diyip
susuyorsan bu durumda Hade ancaaaaaaaaa
Geçen seferde aynı tartışmaya girdin gereksiz Gene Hade ancaaaaa

Sen GSlisinde zaten bu kadar Özhan Canaydın karşıtı liseli var onlarda mı bilmiyor. Gözlüklerini çıkar Canaydın süper bir insan olsada , Benim gözümde hiçbir halta yaramaz , bu klube başkan olarak yakışmayan bir başkan. Çünkü Yalancının önde gideni.

Yalancı adamdan başkan olmazzz
Bir söz veriyosan tutucaksın tutamıyorsan adama rezilde derler defolda. Yalancının önde gidenini gelip burda savunma bana.

Ne yalan söledi dersen ise geçen seçim öncesi verdiği sözlerden birini gerçekleştirdi mi ?

Klubün yapıcak hali yoktu diyorsan. Söz vermiceksin seçilmek için yalan sölemiceksin...[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

faruk suren zamanında alınan uefadan sonra uefa sampiyonlugunu ii kullanmadı gs ve kazanabilecegi milyonlarca doları hayalinde gormeye basladı... Daha sonra ozhan canaydın aldıgında gsyi borcu wardı ama o da borcu kapamaya calıstı sampiyonluk yasayıp basarılarla gelicek paralar yerine direk borc kapamaya calıstı...
Ozhan canaydının en buyuk hatası aldıgı krediyi iyi arastırmadan alması ve KOLPA cıkması... Ardındanda bunu kabul etmedi ve bircok kişiyi uzdu ve cok eksi puan topladı...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cthulhu_, 08 Haziran 2004 20:12 tarihinde demiş ki:
bu sene hiiçç bişi yapamıcaz görürsünüz bakın..var mısınız iddaaya :-)

olur mu 2005 şampiyonudur gs...ümidini yitirme ;) siz şimdi 100.yıl gazıyla oyanrısınız bjk gibi[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

özhan canaydın öncekilerin bokunu temizlemeye çalışıyor belki ama kendi bokunu hiçmi görmüo yada sizdemi görmüosunuz.
gönüllerinizdeki hoca gelicek deyip seçim kazanmak ii güzelde o adamı kovarak seçim kazanmak ne dmk oluyo.varmı bu ikiyüzlülüün açıklaması.
ha bu oy verenlerinde bok yemesi o zmn.buda ne oluyo..canaydın lise desteiylemi kazandı? ewt.o zmn lisede iki yüzlü..[signature][hline]alea iacta est...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 07 Haziran 2004 22:27 tarihinde demiş ki:
fatih terime yazık oldu ben ona üzülüyorum
adamın suçuymuş gibi gösterildi bütün olanlar.

fatih terim batırdı geçen sene gs'yi adam koşmuyo diye gitti felipeyi yolladı sanki takım çok koşuyodu şimdi felipeyi izliyorum oynamıyo oynamıyo tek pasla bi anda maçı deiştirio şerfsiz :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu topic transfer gelişmesi adı altında ancak çok fzl yönetim ve mazi oldu, biraz refresh edelim.
*gallardo ortegayla konuşmuş ortega orası iyi deil gitme demiş oda ii gitmem demiş...
*van buyten kiralık gelmem, 6milyon$ başlık parasını verin size varam demiş...
*kallon.da perşembe belli olcakmış.menajer vasıtasıyla...[signature][hline]alea iacta est...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 08 Haziran 2004 19:54 tarihinde demiş ki:
peki kulübü düzlüğe çıkarmak isteyen bir kişi, kulübün borcu artıyorsa başarılı olabilir mi bomb ? bence olamaz. hatta çoğu kişiye göre olamaz. hatta muhtemelen bi tek sana göre olur :)

faruk süren we mehmet cansun ii başkanlık ettiler gibi göründü çünkü sportif başarı onların zmnında oldu ama aslında o sportif başarıyı sağlamak için ödemeleri kendilerinden sonraki gelecek yönetimlere kalan bi dolu borca girdiler. bunun bedelini de şimdi canaydın ödüo we borçları kapatmaya çalışıo. borcun arttığına dair kesin bi bilgi duymadım ama artmış olsa bile bu gene önceki başkanların girdikleri borçların faizlerindendir. mesela borçlu olduğumuz 10 yer warsa canaydın bunlardan 4ünün borcunu kapattıysa geri kalan 6sının faizleri iice katlanıp canaydın döneminde borçların daha da arttığını gösterebilir.

said:
Szasstam, 08 Haziran 2004 21:00 tarihinde demiş ki:
Bir sen kendini ne sanıyosun.

Yalancı adamdan başkan olmazzz
Bir söz veriyosan tutucaksın tutamıyorsan adama rezilde derler defolda. Yalancının önde gidenini gelip burda savunma bana.

Ne yalan söledi dersen ise geçen seçim öncesi verdiği sözlerden birini gerçekleştirdi mi ?

Klubün yapıcak hali yoktu diyorsan. Söz vermiceksin seçilmek için yalan sölemiceksin...

ben kendimi gerçek gs taraftarı sanıorum da onu bırak sen nie gereksiz yere şahsıma hakarete başwuruosun onu anlamadım. çok mu kızdırdım seni önceki topiclerde de canaydını sawunmakla?

canaydının başkanlığa geldiği dönemde milyonlarca dolarlık borç wardı sen hala diosun "ulan werdiği sözleri nie tutmadı". e büyük sözü terimi getirmekti onu da yaptı. başkan olarak geldiği o ilk sene o koşullarda hangi werdiği sözü yapabilitesi wardı da yapmadı?[signature][hline]a.k.a "bay bomba"

[Bu mesaj fizban tarafından 12 Haziran 2004 01:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ulan be insafsızlar daha ne açıklama istiosunuz
en basitinden süren, cansun we canaydın dönemlerinde futbolcuların paralarını alamamalarından dolayı isyan ettiği dönemlerin sayısını karşılaştırın. cansunda 10larca, sürende bikaç kere, canaydında ciddi bi isyan olmadı[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

e sen cansunla sürene "pezewenk" demişsin
dingo nun ahırımı bura nedir bu agresiflik
Canaydın deden flnmı oluyo senin nedir bu savunma azmi böyle anlamış değilim.

Süren zamanında para wermeden oynatıyodu futbolcuları bu başarı değildi de paralarını verip başarısız sonuçlar almakmı başarı?[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

6alatasarayin bu duruma gelmesindeki sorumlu herkes..
en basta taraftari: 6s taraftari benim disaridan gordugum kadari ile sadece iyi gun dostu, basarili oldugunda destekleyen(bu destekleme hic bi zaman para vererek oldugunu sanmiorum) basarisiz oldugunda da banane 6s den diyen bi topluluk.(istisnalar haric)
su anki yonetimden onceki yonetimler: gunluk eglenceleri yasarken gelecegi dusunmediler, o zamanki 4 sene ust uste ve uefa sampiyonluklarinin hic birsey yapmadan surecegini sandilar, yatirim yapmadilar, yenilik hic yapmadilar, basarilarinin "takim ruhu" dedikleri seyle geldigini sandilar ama ortada "takim ruhu" "96 ruhu" gibi seyler yoktu. onlara sampiyonluk yasatan degerli futbolcularin maaslarina zam yapip ellerinde tutacaklarina milyon $lari yabancilarin bonservislerine ve onlarin maaslarina verdiler..
o zamanki futbolcular : hepsi "takim ruhu"ndan felan soz ediodu 6alatasarayliliklarindan soz ediyordu ama hic biri klube bonservis sayesinde para kazandirmadan baska klublere gitti(gerci tam olarak yonetim sucu da olabilir,hangisini uygun gorurseniz)
su an ki yonetim : bence de 6alatasaray gibi bi klubu duzgule cikaracak zeka, bilgi ne derseniz bunlara sahip degiller, onlarda gunu dusunenlerden gelecegi dusunmeyenlerden.. gunluk basarilar icin bisiler yapmaya calistilar onu da yapamadilar sebebi de ellerinde hagi, emre.. vb. ler olmadigi icin. en buyuk hatalari da fatih terimi almalaridir.

ayrica mr.bomb en onemli sozu fatih terimdi yerine getirdi demissin, hic bir klubu calistirmayan evinde oturan fatih terimi tuttugu ve yillarca hizmet ettigi klube getirmek basari midir?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 09 Haziran 2004 16:30 tarihinde demiş ki:
6s yazdın adammı oldun?

Cok dogru Diablo..
Abi cimbomlulari uzecek bir haber Gallardo gelmiyo...
Milli takimdan arkdasi Ariel Ortega Turkiye ye gitmemesini solemis ve gallardo caymıs:)(Vatan Spor Haberi)

Abi bu ortegadan biz cok cektik simdi sira cimbomda hehehe[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Sosyal ağlarda paylaş

Mrbomb ben neden yapmadı demiyorum gelmeden bilmiyormuydu klubün borcu olduğunu biliyordu , yok sağır sultan biliyordu.

O zaman hangi akla hizmet tutamıyacağı sözler verdi. Dürüst olsun borç ödicez adam alamıcam diyip gelsin , o zaman azımı açmam ama bana 3 yıldız alıcam ben diyipde sonra aldık diyip olmadık adamları çocuk kandırır gibi önümüze sürmesi komedidir. Yalancılıktır.

Ben sana hakaret etmiyorum kesinlikle anlatmak istediğim en büyük tepkiyi göstermesi gereken senken en suskun senin kalman.

Madem üyesin geçen seçim öncesi dağıtılan yapılıcaklar listesine bak , borcu bile bile o listeyi verdiler size , nerde stad ? Nerde 3 yıldız ?

Anlatmak istediğim bu , Söz vermeseydi borç ödemeye geldim diyip seçilseydi o zaman bu işleri yapsaydı kimse ağzını açmazdı.

Galatasaraya yakışmayan bir yalancı olduğunu düşünüyorum kendisinin.

Bu sezon transfer yapabilirse Ergün Gürsoy kendisine rağmen ufacık bir şansımız var.

Neyse sen çevrenin etkisinden kurtulupda olaylara Özhan Canaydın ismini korumak için bakmasan o küfür ettiğin 2 başkanında en azından bu zıombi kadar iyi olduğunu görürdün.[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

ulan gelmesin o gallardo döverler onu burda herif manyak ya

river-boca maçı vardı.
gitti kaleciyi dövdü yetmedi bide antrenörlerini dövdü
antrenör yerde yatıyor baygın bi şekilde
kalecininde burnu ve yanağa kanıyordu

çok feci yumruk atıyor =)
özellikle sol kroşeleri çok iyi ayrıca kendini iyi kollayabilen bir futbocu kalabalık arasından çok rahat yumruk atıp pozisyon yaratabiliyor kendisine kavga çıkarmakta üstüne yok.
kesinlikle iyi bi transfer
pascalım olucaktı alıcaktı bunun aklını[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...