Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Race Change

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Will this service allow me to customize my character and select a different name once its race has been changed?

Yes. Each race change purchase will also provide the target character with a free re-customization and optional name change.

Bu customization heralde gender change de iceriyor ? oteki kisisellestirmeler berberde bile olduguna gore ?

Eger cinsiyetim de degiscekse cirkin kari orcumu , erkek inek yapicam
Sosyal ağlarda paylaş

İyi sistem bence insanlar yıllardır oynadıkları karakterden sıkıldıkça görünümlerini değiştirebiliyor bunda kötü birşey yok. Sistem geldiği günden bu yana char isimlerine race faction gender değişikliğine realm transfere raf hesaplarıyla hızlı alt kasmaya (ki bu sayede hayatımda ilk kez alt kasabildim lol) falan 300 euro harcadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Castiel said:

İyi sistem bence insanlar yıllardır oynadıkları karakterden sıkıldıkça görünümlerini değiştirebiliyor bunda kötü birşey yok. Sistem geldiği günden bu yana char isimlerine race faction gender değişikliğine realm transfere raf hesaplarıyla hızlı alt kasmaya (ki bu sayede hayatımda ilk kez alt kasabildim lol) falan 300 euro harcadım.

bak bana dogru yolu buldum

http://img714.imageshack.us/img714/6150/wowscrnshot022610213357.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

Castiel said:

bak bana dogru yolu buldum

http://img714.imageshack.us/img714/6150/wowscrnshot022610213357.jpg

/facepalm

sarhoş musun
Sosyal ağlarda paylaş

Sürekli oynadığım 2 karakterimden biri male biri female drenei. İkisininde duruşları ve hareketleri baya hoşuma gidiyor benim. Toynak olayından rahatsız olanlar olmuş ama bence drenei'de ayak olsaydı gerçekten bir night elften hiç farkı kalmazdı. Bu hali ile baya hoşuma gidiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...