Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hardgamer full world!

rhondar_hg

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
şuan format attım icqda sorun çıktı proxy fln bulamadım :)
icqum: 135604183
msn messengerda var ancak biraz özel oldugu için ancak pm ile verebilirim..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Larethian, 27 January 2004 11:22 tarihinde demiş ki:
neden paticik/scripts arşivine koymuyorsunuz almak isteyen oradan alsın hem arşivi güçlendirmiş olursunuz.

Baştada sen alırsın dimi arqas a.

Script yazmak yerine çalmak daha aVANtajlı olduğu için.
Bi ersin bide sen..[signature][hline]..::::.(¯`·.¸(¯`·.¸KoRaX¸.·´¯)¸.·´¯).::::..

Delikanlı Adam Yuvarlak Kalkan Takmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korax, 28 January 2004 13:35 tarihinde demiş ki:
said:
Larethian, 27 January 2004 11:22 tarihinde demiş ki:
neden paticik/scripts arşivine koymuyorsunuz almak isteyen oradan alsın hem arşivi güçlendirmiş olursunuz.

Baştada sen alırsın dimi arqas a.

Script yazmak yerine çalmak daha aVANtajlı olduğu için.
Bi ersin bide sen..

EHehhe Hazırcılar demek...
Sosyal ağlarda paylaş

korax kadroda yer almak için çabaladın alınmayıncada bokmu atıyorsun.
ersin scriptten bişey anlamaz çalmayı bile bilmez
birde istersen gel yanıma sana nasıl yazdığımı yazdığım scriptleri göstereyim. Tamam çok çok iyi değilim bu konuda bir jonq bir baggio değilim ama yinede kendi scriptlerimi yazmaya çalışıyorum sürekli arqastaki script sıkıntısıda bu yüzden sürekli kendim çalışıyor olmam yardımsız bir dez avantaj. Ayrıca çalma konusuna gelince paticik script arşivi neden var ?
Senin gibiler gelipte" paticik scp arşivinden aldınız bunu lamerler "demek için konmamıştır herhalde. Aşın artık biraz aşın sphere scripting in değeri olmadığını anlayın artık her yerde tonlarca binlerce script bulabilirsiniz eğer çok kasarsanız 213123 yerden script alıp shard dahi açabilirsiniz. Ve sen senin gibilerde hiç bir şeyde idda edemez.
Ben bronx'un page sistemini hapis sistemini kullandım diye git istersen dava aç.

Runuo artık bitirdi tüm bunları. Hala konuşuyorsunuz.[signature][hline]Her şey daha iyi bir Online Gaming için...
TR-Game Owner

[Bu mesaj Larethian tarafından 28 January 2004 17:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Larethian, 28 January 2004 17:58 tarihinde demiş ki:
Script konusuna gelince paticik script arşivi neden var ?
Senin gibiler gelipte" paticik scp arşivinden aldınız bunu lamerler "demek için konmamıştır herhalde. Aşın artık biraz aşın

Larethian Sana Katılıyorum..
Paticik Script Arşivi Zevk acılmadı burda Yapmış Olduğunuz Yapmaya Calıştıgınız Emekleri Paylaşıorsunuz
Sonrada ONa Buna ''HAhhah Bak Benim Scpyi Kullanmış'' Kulanamazmı?Kullansa bile ne olcak yani bir sorun olcak Scripti ben yazdım diceklermi diye korkuosun?Ozaman buraya neden scripti yolluorsun?
Neden Paticik Script Arşivinin Forumlarına Scripts Bolumune Giriosun Zevktenmi?.....
.............[signature][hline]
†Ravena and Other's†
Comig Soon Your Dream..
RvN

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar ben hg nın hıc bır scriptinin dağıtılması yandaşı değilim ve bence bu konuda ısrarcı olmayın hepımız bırden arastırsakda hg ye sponsor bulsak paralı ıken mıllet oynuyo bıde free oldumu ne olur.Nebulanın Scriptleri dağıtıldı da ne oldu nebulanın tadı kaçtı işallah hg nınde tadı kaçmaz ve bır an once sponsor bulunur ne deyım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rexx, 28 January 2004 19:55 tarihinde demiş ki:
arkadaslar ben hg nın hıc bır scriptinin dağıtılması yandaşı değilim ve bence bu konuda ısrarcı olmayın hepımız bırden arastırsakda hg ye sponsor bulsak paralı ıken mıllet oynuyo bıde free oldumu ne olur.Nebulanın Scriptleri dağıtıldı da ne oldu nebulanın tadı kaçtı işallah hg nınde tadı kaçmaz ve bır an once sponsor bulunur ne deyım.

Rexx Bende değilim tabi Ben Sadece Orda Paticik Scp Arşivinin Neden KUruldugunu anllattım Eyer Sozun Banaysa Eyer[signature][hline]
†Ravena and Other's†
Comig Soon Your Dream..
RvN

[Bu mesaj RaVena tarafından 28 January 2004 20:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır lafım sana değildi bide konu acılmısken soluyum.

patıcık scp arsivi zor durumda olan sponsor arayan serverlerin
scp lerini alıp arsivine koymak değil onuda biliyormusun ?[signature][hline].......

ICQ=173110143
«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Sosyal ağlarda paylaş

biz ags paralı oldugunda beri oynuyoruz 2 ay once falan aşırı ilgisizlikte dolayı server ı bıraktık siz etraftan topladıgınız scriptleri nasıl onları biz yazdık diyipte milleti uyutmaya calısıyorsunuz serverda shaft bug ından millet zengin oldu bu ufacık bug ı fixlenemniz bile 6 ay surdu. level sisteminin scriptini bile siz yazmadınız web de binlerce scp veren site var.
neyseki owen ayrıldktan sonra sylveria denen serverın admini vampir huma biraz olsun server daki bug lı scp leri fixledi herkes rahat etti. bide burdan cıkıp ags ye laf atmak kolay tabi ben ags den biri deilim ama hardgamerda oynamış hangi player a sorsanız bunları biliyor.page le bug bildirdigim bile oluyordu ama ilgilenseler bile bişeyler yapacak yetenekte birisi yoktu. lvl sistemindeki bug servera başladıgımda denemiştim hemen page attım bug ı fixlemek yerine npc leri kaldırdılar.
vereceginiz scp leri alacak kişiyi cok merak ediyorum sphere ın neredeyse default unda olmayan bug lar hardgamer da vardır nasıl oluyorsa scripterlarımız o kadar iyiydiki scp yazmak yerine bug yazıyorlardı.
owen bazı şeyleri duzgun yaz senin ags den ayrlmanın sebebi paranı alamaman zaten neden para veriyorlardı onuda anlamış deilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Hardgamer Eski Staffına ..
Görüyorum ki Sphere la Bundan Sonra İlgilenmiyeceksiniz . Eğer İlgilenmeyi Düşünürseniz Bızde Lost Land Level Sistemini Sizinle Beraber Açmayı Düşünürüz . Sponsor Olayına Gelince Bızım Sponsorumuzdan Bu Konuda Bir Kıyak Yapmasını İsteriz Ama Siz Düşünüyorsanız Özel Cevap la Mesaj Atarsanız Bende Sponsoruma Bu Konuda Mail Atıyım Veya Telefon Açıyım Eğer Tekrar Dewam Etmek İstiyorsanız Mesaj Atın .[signature][hline]Lost Land Owner .
Bullet Proof Lost Land
www.Lostland.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

yanı senın vampir huma dediğin şahıs gıdıpte nebula nın scp lerini koymayı bılıyor servere onun yaptığını bızım Osmanda yapııyor bunumu ovuyon sen bıze sımdı ?

Bıde Owenın Maasını senmı verıyorsun olm ?[signature][hline].......

ICQ=173110143
«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nerZhul, 29 January 2004 16:34 tarihinde demiş ki:
sphere ın neredeyse default unda olmayan bug lar hardgamer da vardır.

Spherenın Default Alchemy menusude Hg ye Nebulanınkınden Daha ıyı yakısıyordu onuda bılıyormusun ?[signature][hline].......

ICQ=173110143
«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nerZhul, 29 January 2004 16:34 tarihinde demiş ki:
biz ags paralı oldugunda beri oynuyoruz 2 ay once falan aşırı ilgisizlikte dolayı server ı bıraktık siz etraftan topladıgınız scriptleri nasıl onları biz yazdık diyipte milleti uyutmaya calısıyorsunuz serverda shaft bug ından millet zengin oldu bu ufacık bug ı fixlenemniz bile 6 ay surdu. level sisteminin scriptini bile siz yazmadınız web de binlerce scp veren site var.
neyseki owen ayrıldktan sonra sylveria denen serverın admini vampir huma biraz olsun server daki bug lı scp leri fixledi herkes rahat etti. bide burdan cıkıp ags ye laf atmak kolay tabi ben ags den biri deilim ama hardgamerda oynamış hangi player a sorsanız bunları biliyor.page le bug bildirdigim bile oluyordu ama ilgilenseler bile bişeyler yapacak yetenekte birisi yoktu. lvl sistemindeki bug servera başladıgımda denemiştim hemen page attım bug ı fixlemek yerine npc leri kaldırdılar.
vereceginiz scp leri alacak kişiyi cok merak ediyorum sphere ın neredeyse default unda olmayan bug lar hardgamer da vardır nasıl oluyorsa scripterlarımız o kadar iyiydiki scp yazmak yerine bug yazıyorlardı.
owen bazı şeyleri duzgun yaz senin ags den ayrlmanın sebebi paranı alamaman zaten neden para veriyorlardı onuda anlamış deilim.

Size vermiyoruz zaten sevgili arkadaşım NerZhul;
Şu ana kadar 10 dan fazla ciddi ilgilenen arkadaşlardan başvuru aldık ve değerlendiriyoruz. Senin, "bir işe yaramazdı zaten" anlamına getirdigin O serverda birçok insan gayet mutlu idi ve şuana kadar verilen desteklerden bu gayet iyi anlaşılıyor. Madem işe yaramaz bir server idi HG neden onca ay-yıl orada oynadınız? Bu da ilginç doğrusu. Ama senin gibi "insanlar" (l???r)
olmazsa olmaz zaten. Bu da işin tuzu biberi....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...