Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Halı Saha için oyuncu aranıyor.

Holy

Öne çıkan mesajlar

oynarım[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

lol bi bakıym ne durumda topic dedim =)
eh 10 kişi oldu heralde. Birisi çıkıp kursun takımınızı bari.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

kender
sabo
hill
tora
gris
angelus
eshreff

7 kişiyiz. 6'ya düşmeliyiz. kender harici diğer 6 kişi içinde çekiliş yapmayı öneriyorum. çekilen kişi malesef oynayamayacak ne dersiniz ?[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

kuranın çekildiği doğru da angelus bap sen oynuyon.
hatta nası çekildi onu da söyliyim. ben numaralandırdım oynamak isteyenleri. sabo da 5 numara söyledi. o numaralara denk düşenler de oynuyo işte.
uzatmiyim söyliyim, en sonunda da takım şöyle olmuş oldu:

kender hill tora eshreff sabo angelus

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 24 Temmuz 2004 02:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...