Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Staj ayağına bedavaya amelelik yapma

silverhoof

Öne çıkan mesajlar

valla staj yaptığım yer mis gibiydi.
1 kere böyle dosya işiyle uğraştım ondada zaten bana patlayacaktı.
çünki benim doldurduğum formları sıraya dizecektim.
adamlar bana bildikleri herşeyi öğretmek için can attılar. sonra stajım bittiğinde diplomanı alınca gel burda işe başlıyosun dediler.
diplomamı aldım şirket battı.
o günden beri bu laneti kaldıramadım üstümden
Sosyal ağlarda paylaş

beni en çok kaçta çıkacak olmanın bilinmezliği rahatsız etmişti. gündüz 3e kadar iş olmuyordu mesela bir yerde, 4te bir iş geliyordu, 6.30'da çıkacak adam olarak 11'de falan çıkıyordum. ha tabi hizmet sektöründe bu böyle, stajyer olmakla da alakası yok çünkü benim patronum da gece 2'de çıkıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

lan bu arada
bi tek benmi adam gibi yaptım.
sabah giriş saatim belliydi. parmak basma muhabbetinden. akşam çıkışımda belliydi. en fazla yarım saat geç çıkmıştım oda 2 kere.
servisim vardı. yemekler yemekhanede 3 adet bayan tarafından (bildiğin annem gibiydiler) mis gibi yapıyolardı. ve ben 5 kuruş para beklemediğim halde stajımın son günü müdürün yanına teşekkür etmek için çıktığımda adamın bana stajerler içinde maaş verdiğini söylemesi baya iyiydi. bundan 4 sene önce bana 470 dolar vermişti lan şaka gibiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

bir önceki stajımdan alıntılayarak konuşuyorum

- giriş saatim belliydi parmak basma muhabbetinden ötürü
- servis yoktu
- çalışanlara sodexho passcard veriliyordu ben kendi yemeğimi kendim söylüyordum dışarıdan, arada patron ısmarlıyordu
- çıkış saati randomdı ama ekstra bir iş yoksa 6.30'da çıkıyordum (%80 ekstra iş geliyordu ama)
- 1 ay full time, 6 ay part time staj yaptım, 1 aylık fulltime ın sonunda ciddi anlamda iyi bir para verdiler sadece
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...