Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Eyed Peas- Get It Started

Caranlothwen

Öne çıkan mesajlar

Çok hoş bir şarkıymış. Klibi de çok hoşuma gitti. Ancak klipte reklam öğesini götü vermişler. İnsan çaktırmadan koyar ya reklamı. Sanki şarkının ortasında motorola telefon reklamı başlıyor... Bir de Güzel diye sarışın hatunu ön plana çıkarmamışlar çok hoşuma gitti.[signature][hline]Bayan Sahibinden Az Kullanımlış Araba Satlılır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 28 Temmuz 2004 22:41 tarihinde demiş ki:
Zevkler ve renkler tartışılmaz..

Ne alaka? Birisi beğendiğini belirtiyorsa,bir başkasıda beğenmediğini belirtme hakkına sahiptir. Kaliteli şeyler vardır kalitesiz şeyler vardır,kalitesiz şeyler dinleyen adamın kalitesini de tartışırım. Siz güzel diyebileceksiniz bir değil diyemeyecek miyiz?

Nurullah Ataç'ın "karalama defteri" isimli kitabından bir alıntı size... İyi belleyin

("Ne Hakla!" bölümü)

"Çok oluyor,bir gün bir yerde üç beş kişi konuşuyorduk, ben bilmem hangi ünlü şairimizin eserlerinden hoşlanmadığımı söyledim. Oradakilerden biri kızdı "Siz ne hakla beğenmiyorsunuz o Şairi?" dedi. Önce şaşırdım ne diyeceğimi bilemedim. Evet ne hakla beğenmiyordum ben onu? Benim de onlar gibi onu göklere çıkarmam,pöhpöhlü adlarla anmam gerekmezmiydi? Sonra düğşündüm,beğenmemeye hakkım yoksa beğenmeye neden olsun? Beğenmemek bir hak olacak,bunun için birtakım dayanaklar isteyecek de, beğenmek sadece bir vazife mi olacak? -Falan şairi neden beğeniyorsunuz efendim? -Beğenmek vazifede onun için beğeniyorum."

Daha devamı var ama en son mesajı atan arkadaş anlamıştır heralde nedemek istediğimi.[signature][hline]Flamorph
Technology Blaster
City of Heroes Justice Server
Crosby,Stills,Nash & Young

[Bu mesaj Sensible tarafından 29 Temmuz 2004 00:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

azından ssseslkeri var,şarkıyı söylüolar bebeğim,diğer repçi kardeşlerimiz gibin çıkıpta iki yeah,iki hush,iki cmon you,cmon dog diyip yatmıolar bebeğim.

ama noolırsa olsun müzikleri bana hitap etmio bebeğim

oh yeee[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 29 Temmuz 2004 01:02 tarihinde demiş ki:
zevkinize birşey demek istemedim ki öyle bir hakkım da yok ama bence para kazanmak amacıyla bir araya toplanmış,gerçekten kalitesiz şeyler ortaya koyan ve gerçekten de spastik gibi danseden kişiler.gerçekler gerçektir...

müzik yapmış olmak için yada bir sanat eseri yada başarılı bir parça yapmak için müzik yapan kaç kişi kaldı?
(kusra bakmayın geç vakitte yazıyorum anlatım bozukluğu var)[signature][hline]Like Chef Says.
O yeah...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hayatımda hiç böyle müzik dinlemedim hep önyargıyla baktım ama bu grubun şarkıları çok da fena olmuyo , vasat diyebiilirim diğer grublara göre(hiç beğenmediğim gruplar oluyo bunlar). Yani dinlemem gerekirse dinlerim ama biri açmaya kalkarsa açtırmam :P[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi şeyi sevdim let's get it started wuuu huww bağırıyorya orayı sevdim karı zaten iğrenç nefret ediom o karıdan[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bi önceki sayfada kitaptan alıntı yaptığın yerle burdaki durum farklı. adam size nası beğenmezsiniz dememiş. kendi beğendiğini söylemiş.

gruba gelince predator gibi düsünüyorum ben de. hakkaten müzik değerlerinden yoksun bi dünya şarkı arasında dinlenebilitesi olanlardan. he ben dinlemem o ayrı. :)
Sosyal ağlarda paylaş

"kimseye laf atmaya zevkleriyle yargılamaya haddiniz yok.. kendinize gelin!!!!"

Kimse kimsenin zevkine laf atmamış,kendilerinin beğendiklerini göstermeleri gibi bizde beğenmediğimizi gösteriyoruz,ama o yinede bize karşı çıkmış. Bu da kitaptaki duruma sürüyor. Bazılarının beğenmeye hakkı varsa,bazılarının da beğenmemeye hakkı vardır.[signature][hline]Flamorph
Technology Blaster
City of Heroes Justice Server
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum. bence güzel değildir deyip bırakmalı sevmeyen insan. yok iğrenç , yok şöle böle adamı nasıl seviyon gibi bi yorum yapılırsa yanlış

ayrıca dogmeatin mesajı yeni okudum +1 kesinlikle[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...