Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mörfi yasası

dera

Öne çıkan mesajlar

Murphy's law is an adage or epigram that is typically stated as: "Anything that can go wrong will go wrong".

It is used as either a purely sarcastic musing that things always go wrong, or, less frequently, a reflection of the mathematical idea that, given a sufficiently long time, an event which is possible (non-zero probability) will almost surely take place. Although, in this case, emphasis is put on the possible bad occurrences
Sosyal ağlarda paylaş

Fortuna said:

Mörfi'de olabilecek en kötü şey olur, olma olasılığı en az olan kötü şey değil. Ve olayın sonunda mutlaka zarar görmüş olursun, o tuvaletten sağsalim kalkamazdın kalkarsan, o zaman adı mörfi olmaz işte.

Mesela: "Şemsiye alırsın, yağmur yağar, geçen araba seni sırılsıklam eder." Önlem aldın, ama işler gene de kötüye gidecek, durduramazsın. Eğer önüne tutmak için şemsiye alsaydın bu sefer kafanın üstünde tuttuguna yıldırım düşecekti veya yolun başka yerinden geçen araba seni ıslatacaktı vb...

Senin olayında selpak almışsın alman boşa olmuş ama gene de tuvaletten sağ salim çıkabilmişsin. Muprhy olması için en azından aldığın paketi tuvalete düşürmeli ve en az 2 tane mendile ihtiyaç duymalıydın.

kantine kadar 15 dk. boşu boşuna yürümüş işte bence murphy arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Fortuna said:

dera said:

az once tuvalete girecektim cebimde tek selpak kalmış,riski göze almadım en yakın kantine gittim 15 dk yurudum bi paket selpak aldım geldim wc ye girdim işimi bir tek selpak gordu,kahpe felek

Bu olay: Akılsız başın cezasını ayaklar çeker.

Mörfi yasası: Ayakkabıya gelir, pantolana bulaşır, olan selpak sümüklüdür.

Fortuna said:

Mörfi'de olabilecek en kötü şey olur, olma olasılığı en az olan kötü şey değil. Ve olayın sonunda mutlaka zarar görmüş olursun, o tuvaletten sağsalim kalkamazdın kalkarsan, o zaman adı mörfi olmaz işte.

Mesela: "Şemsiye alırsın, yağmur yağar, geçen araba seni sırılsıklam eder." Önlem aldın, ama işler gene de kötüye gidecek, durduramazsın. Eğer önüne tutmak için şemsiye alsaydın bu sefer kafanın üstünde tuttuguna yıldırım düşecekti veya yolun başka yerinden geçen araba seni ıslatacaktı vb...

Senin olayında selpak almışsın alman boşa olmuş ama gene de tuvaletten sağ salim çıkabilmişsin. Muprhy olması için en azından aldığın paketi tuvalete düşürmeli ve en az 2 tane mendile ihtiyaç duymalıydın.

bu :)
Sosyal ağlarda paylaş

kızya adam 3 kere msg atmış

şey gibi

Bi sexi bayana 10 tane mesaj atarya aynı kişi onun gibi olmuş MAZHUAZUHAZUAHZ :D

Gönderen : Fenasi Kerim
Tarih 03.03.2010 Saat : 18:49
SLM CEYDA TANIŞALIM

Tarih 03.03.2010 Saat : 18:49
SLM CEYDA TANIŞALIM

Tarih 03.03.2010 Saat : 18:50
SLM CEYDA ÇOK GÜZELSİN

Tarih 03.03.2010 Saat : 18:50
SLM CEYDA ÇOK GÜZELSİN