Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yan komsu ankara havası calıyo bas bas napayım

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

LucifeL said:

fede said:

sipeyskeke kız olsam verirm
abi ben senin olayını anlamadım topic açılıyor herkes seni öpmek istiyor sarkıyorlar falan sonra sen sipeyskek kız olsam veririm falan diyorsun çok mu içiyorsun rakı falan anlamadım bi türlü :)

bilmiyorum abi şuan hiçbişey
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

hulen nedir yani eskişehiri buradaki 3-5 kişi, karşısındaki 3-5 kişiye mi savunacak, gelin eskişehirde okuyan gaziantepli istanbullu, hatta izmirli(izmir ve eskişehirden başka şehir görmüş) olanlara sorun.yetmezse gelin bi süre yaşayın, becerebiliyorsanız arkadaş edinin falan, anlarsınız...

ben dogma buyume izmirliyim,acıkcası ilk geldigimde iklimi cok sert gelmisti ve tabi bazı alısma/uyum sorunları olmustu,fakat bu gibi seyleri astıktan sonra sosyal yasam olarak kesinlikle izmiri aratacak bir yonu yok ve izmir in kozmopolite yapısına oranla kendi icinde orjinal dokusu olan bir şehir,yani izmir de semt den semt e gecince sokaktaki arabaların fiyatlarından tut insan kalitesine belli ucurumlar olmasına nazaran eskisehirin hemen hemen her yeri aynı guzel
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

Fistan said:

Bella said:

"nutella yerim" said:

opera bale 1 ytl lan,1ytl

oha ne güzel.

eskişehir tırt diyen
acaba kendi şehrinde opera binalarının yerini biliyor mu, biliyorsa bilet fiyatını biliyor mu acaba onu merak ettim ben

eskişehire tırt demedim bir.nerde gördün acaba?
muhtemelen şu forumda tiyatro-opera ile en ilgili insana bu soruyo sorman da baya iyi
yerine göre değişir localar 50 civarıydı en son, diğer yerler 20 civarı.
FRIENDLY FIRE
Sosyal ağlarda paylaş

sinad said:

evet antep in kamyoncuları eskişehirinkileri döver.

Yahu millet Aöf okuyup İstanbuldan kalkıp ortam yapmaya eskişehire geliyor hala antepmiş hakkariymiş diyorsunuz.

Benki istanbulun dibini çıkarmış bir insan olarak İstanbul'un tek veliahtı eskişehir olarak gösteriyorum =)
İzmir'de plase

istanbul'la eskişehir aynı cümlede kullanılmaz.
görmemiş derler adama.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

sinad said:

evet antep in kamyoncuları eskişehirinkileri döver.

Yahu millet Aöf okuyup İstanbuldan kalkıp ortam yapmaya eskişehire geliyor hala antepmiş hakkariymiş diyorsunuz.

Benki istanbulun dibini çıkarmış bir insan olarak İstanbul'un tek veliahtı eskişehir olarak gösteriyorum =)
İzmir'de plase

istanbul'la eskişehir aynı cümlede kullanılmaz.
görmemiş derler adama.

Abi allahaşkına İstanbullu'sun da ne ortamın var merak ediyorum doğrusu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...