Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

One Minute - Karazhan guildi adam arıyor

BaaL

Öne çıkan mesajlar

guildde evli barklı insanlar, ve bayanlar oldugundan gayet seviyeli vent en ufak küfür olmaz.
fakat PvE guildiyiz görüldüğü üzere ve icc progress için adam arıyoruz. senin karakter daha icc ye girmemiş, gear da pvp ye yönelik belli ki, pvp geari oysa pve geari daha kötüdür diye tahmin ediyorum.malesef işimize yaramaz şu haliyle ve tekrar 3 hafta adam giydircek sabrımız şuan malesef yok.teşekkürler yinede.

yazıyım bari bunu da.

başvurular için. min gear requirement :
icc25/icc10 karışık + 2-3 itema kadar (düşmemiştir alınamamıştır vs) toc 25 itemi olabilir

251 ilvl altında itemlar ile sizi LK ya götürmek gibi bi durumumuz söz konusu olamayacağından daha düşük gear sahibi karakterler ile başvurmayınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelıkle cevabın ıcın saol.Progressınızde basarılar..
BaaL said:

senin karakter daha icc ye girmemiş

Girme sansı yoktu zaten ben bıraktıgımda daha Icc gelmemisti.

BaaL said:

gear da pvp ye yönelik belli ki, pvp geari oysa pve geari daha kötüdür diye tahmin ediyorum.

Bu kısmı anlamadım pvp gear kotumu demek ıstedın..Bunu meraktan soruyorum yenı season mu geldi..
Sosyal ağlarda paylaş

İcc 10 HC de 9 boss kesilmekte 25 manler için classina hakim gearın güvenen oyuncular aranmaktadir. Oncelik Holy paladin , Dic Pries , shadow pries , resto durud , kendine güvenen diyer classlar kapımız açıktır.

De bukadar gereksiz yorum yapan adamı bı arada görmemiştim , trolleyin iyice
wow Türk ftw
Sosyal ağlarda paylaş

yav wowturk falan karışıyor işin içinede hani eskiden orasıda guzel forumdu ,iyi geyik,muhabbet adamlar vardı eskiden ama şimdi kınaytçı tayfa wow a gectiginden beri benzer bir forum arayışı içindeyken caresiz wowturk u sectiler ondan bozuldu orası yoksa onceden guzel forumdu:)haa muhabbet dersen zaten hiç bişey pati nin yerini tutmuyor oda ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Wizincanus said:

İcc 10 HC de 9 boss kesilmekte 25 manler için classina hakim gearın güvenen oyuncular aranmaktadir. Oncelik Holy paladin , Dic Pries , shadow pries , resto durud , kendine güvenen diyer classlar kapımız açıktır.

De bukadar gereksiz yorum yapan adamı bı arada görmemiştim , trolleyin iyice
wow Türk ftw

Türkçeye hakim olduğun kadar classına da hakimsen o guild yabancıları haykırtır. Türk guildlerinden bu yüzden nefret ediyorum, bu model insandan çok var; seri üretim sanki. Laflar, tepkiler, söylemler hep aynı.

Wizincanus said:

Bkz. sazan
dreagloth said:

ee sende bu mesajı atmak için foruma üye olmuşsun.

guild e faydalı olsun diye cabaliyoz. Gel diyer forumlara msj sayımı gösteririm Buda son msj zaten.

Ne öyle 3 yaşındaki veletler gibi gel sana mesaj sayımı gösteririm demek. Ne işiniz var ki burada ? Burada yer alan bütün konulara bak bakalım sana benzeyen başka birini bulabilecek misin... Burada yer alan kimse senin gibilerin olduğu bir guilde girmek istemeyecektir, üzgünüm söylemek zorundayım :p

*sad face*

btw you suck l2p.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Healer olarak class alımlarımız dwm etmektedir.Uygun gear ve raid tecrubesi olan arkadaşları aramıza bekliyoruz.

1xDruid resto
1xpriest Holy
1xPriest Disc
1xShadow Priest
1xShaman Resto
1xMage

İlgilenen arkadaşlar lutfen başvuru yapsınlar sormak istediklerinizi burdan yada in-game sorabilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...