Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cok Filim Hareketler Bunlar

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Abi ne olacak yani sırf para kazanmak için çekiyolarsa bile hedef kitleleri filme giderse helal olsun kazansınlar paralarını. Benim gözümde Kurtlar Vadisi tüm öğeleriyle çok aşağılık bir yapım mesela, faşizmi ve şiddeti iyi gösteren aptal bir yapım. Ama deli gibi para kırıyorlar helal olsun da diyorum yani. İş sonuçta.

Ben muhtemelen gideceğim bu filme, bol bol da gülerim gibi geliyo. Burnu havada sinefil gözüyle bakmayın hayata, yukarda oksijen az tabi, sorun oluyor sonra..
Sosyal ağlarda paylaş

lan gidin izleyin iste, film gorup gene agir felsefe, entellektuel kafalara girdiniz. 1.5 saat izlicen biticek, izlemiceksen de izlememis olucaksin, izleyenin dirdiri ayri izlemeyenin ki ayri, bu ne lan. sinirlendim aksam aksam, sinema sektoru cok vefasiz, eski yesilcam yildizlari huzur evlerinde bir baslarina oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

o diil de filmin görüntü kalitesi çok iyi gibi geldi bana. onun dışında gülmedim. 2 yerde gülümser gibi oldum sonra geçti:
1- ya motor bozulursa ya yedek motor da bozlurs vs
2- yusufun yeri :D

recep ivedik demişsiniz de aklıma geldi. ya öyle bi karakter var adamın elinde. neden çozutmuyo da normal hayattan kesitler sunuyo. ben olsam recebi alırım amerikaya götürür ordan alır yanlışlıkla nasaya sokar ordan yanlışlıkla aya kadar götürür sonra da aydan çine indirip tünelle tünelle istanbul boğazına çıkarırım.. gerçekçi olmaya gerek yokki. al eline kalemi yaz anasını satim. recep ivediğe bu satten sonra her şey gider. aya çıksa ne gülerim ama ha ahahahaha... düşünemiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

o diil de filmin görüntü kalitesi çok iyi gibi geldi bana. onun dışında gülmedim. 2 yerde gülümser gibi oldum sonra geçti:
1- ya motor bozulursa ya yedek motor da bozlurs vs
2- yusufun yeri :D

recep ivedik demişsiniz de aklıma geldi. ya öyle bi karakter var adamın elinde. neden çozutmuyo da normal hayattan kesitler sunuyo. ben olsam recebi alırım amerikaya götürür ordan alır yanlışlıkla nasaya sokar ordan yanlışlıkla aya kadar götürür sonra da aydan çine indirip tünelle tünelle istanbul boğazına çıkarırım.. gerçekçi olmaya gerek yokki. al eline kalemi yaz anasını satim. recep ivediğe bu satten sonra her şey gider. aya çıksa ne gülerim ama ha ahahahaha... düşünemiyorum :D
keşke öyle yapsa ama adam işin kolayına gidiyor.nasıl olsa öylede böylede izlenir diye çok kalitesiz filmler yapıyor şahan krosu.oysa ben önceden kendisini çok beğenirdim.ilk filminide beğenmiştim 3. yü izlemedim ama 2. rezaletti.

cok film hareketler bunlar ında pek bir farkı yok gibi.dandirik bir filme benziyor.programınıda hiç sevmiyorum zaten.öyle sıkıntıdan arada izliyorum ama yok.komedi dükkanı vardı bi ara o çok çok daha komikti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...