Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] 100 Fps olayi ?

Sly-One

Öne çıkan mesajlar

bende oluo
once bi 64mb gf4 ekran kartın olucak :p
bide 256 ram olmalı en az :p (512 bende ddr)
ma fps 100 diceksin.
bi de ekran ayarlarından opengl ayarlarına girip orda v sync i off yapıcaksın. türkçe ise dikey bilmemne sanırım kapa işte onu. bu kadar.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Ben 64k kablo 512ddr ram P4 2.0 radeon9600pro ile 79 fps ile oynuyorum. (ben niye yazdım bunu buraya?)[signature][hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Cd- kafası karışıkken bir şeyler demeye çalışmış:
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

Sosyal ağlarda paylaş

rezolüsyon düşür.

AMD 2600, 512 ram ve radeon 9600XT ile 1600 1200'de anti aliasing hede hödö bisürü bişiler varken 60 fps oluyo... ayarları düşürürsen, rezolüsyon düşürürsen uçarsın.[signature][hline]Are you gonna bark all day, little doggie, or are you gonna bite?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NotoriuS, 28 Temmuz 2004 03:55 tarihinde demiş ki:
tamam da ben evde GeForce 2 mx 440 ekran kartım var cs de fps en fazla 60-65 oluyor bunu nasıl arttırabilirim ?
dikey zaman (ingilizcede v-sync) diye bi ayar var
her zaman kapalı yapmalısın onu ekran kartının opel GL ayarlarında[signature][hline]I am all, but what am I?
Another number that isn't equal to any of you
I control, but I comply.Pick me apart, then pick up the pieces
I'm uneven
Sosyal ağlarda paylaş

dikey zaman.

sanırım dikey taramayla ilgili bişey şimdi hafif yazmış olucam da görüntüyü daha az elden geçirip sana yolluyor ama frame sayısı artıyor.bilen bi arkadaş yanlışsam düzeltsin lütfen.[signature][hline]I am all, but what am I?
Another number that isn't equal to any of you
I control, but I comply.Pick me apart, then pick up the pieces
I'm uneven
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...