Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zenedar, EU - Realm Başlığı

syd

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
pug olarak vek'nilashın gerisinde olsa da yinede yeterli gibi. core guild sayısı bir çok realme göre fazla (sd,gg,ds,su...) ally tarafında bildiğim kadarıyla 1 gdkp pug var 10/12 yapıyorlar 25m de, hordeda mannel pug (cuma akşam)ve wezzi (cmtsi sabah) pug var. bunlarda sanırım 10/12deler hala ama mannel pug sanırım marrowgar,lootship,fester ve rotface hc yapıyorlar artık. bunların dışındaki puglar 25mde düşük ihtimal 7( valithra) , olumlu bakarsan 6, genelde 4boss kesiyor.erken dağılan pugların çoğu ladyi beceremediğinden dağılıyor. 10m hc pugları baya revaçta ilk reset günlerinde ama ne yapıyorlar bilmiyorm.

core guildlerin geneli 6-10/12hc (showdown 11/12 sanırım), normal guildlerde genelde 11/12normal durumdalar.yaz yaklaştığından bir çok guild recruite başladı bile. son zamanlarda dikkat çeken iyi "elemental shaman" eksikliği var sanırım. çoğu iyi guild elem arıyor.

pvpye gelirsek ; günün %80i wg hordeda ancak ally 20 tenacitye ulaştığında yada akılları başlarına gelip resetten sonra voa yapmak istediklerinde kıçlarını kaldırıp teşrif ediyorlar.4-5 gün hiç allyın wg alamadığını görebileceğiniz bi realm.

bglerde %50 gibi bir win ratio var ama özellikle gecenin geç vakitlerinde horde eziyor. tr saatiyle 18-23 arası çok çetin bglerle karşılaşabilirsiniz(1600-1590 ab gibi)

queuelara gelirsek
random dungeonlarda tank=insta, healer=insta-1min, dps= kimbilir

random bgler gün içi 5-8 dak , 24-02/03 arası 18-20dak
Sosyal ağlarda paylaş

ozkolous said:

pug olarak vek'nilashın gerisinde olsa da yinede yeterli gibi. core guild sayısı bir çok realme göre fazla (sd,gg,ds,su...) ally tarafında bildiğim kadarıyla 1 gdkp pug var 10/12 yapıyorlar 25m de, hordeda mannel pug (cuma akşam)ve wezzi (cmtsi sabah) pug var. bunlarda sanırım 10/12deler hala ama mannel pug sanırım marrowgar,lootship,fester ve rotface hc yapıyorlar artık. bunların dışındaki puglar 25mde düşük ihtimal 7( valithra) , olumlu bakarsan 6, genelde 4boss kesiyor.erken dağılan pugların çoğu ladyi beceremediğinden dağılıyor. 10m hc pugları baya revaçta ilk reset günlerinde ama ne yapıyorlar bilmiyorm.

core guildlerin geneli 6-10/12hc (showdown 11/12 sanırım), normal guildlerde genelde 11/12normal durumdalar.yaz yaklaştığından bir çok guild recruite başladı bile. son zamanlarda dikkat çeken iyi "elemental shaman" eksikliği var sanırım. çoğu iyi guild elem arıyor.

pvpye gelirsek ; günün %80i wg hordeda ancak ally 20 tenacitye ulaştığında yada akılları başlarına gelip resetten sonra voa yapmak istediklerinde kıçlarını kaldırıp teşrif ediyorlar.4-5 gün hiç allyın wg alamadığını görebileceğiniz bi realm.

bglerde %50 gibi bir win ratio var ama özellikle gecenin geç vakitlerinde horde eziyor. tr saatiyle 18-23 arası çok çetin bglerle karşılaşabilirsiniz(1600-1590 ab gibi)

queuelara gelirsek
random dungeonlarda tank=insta, healer=insta-1min, dps= kimbilir

random bgler gün içi 5-8 dak , 24-02/03 arası 18-20dak[t/quote] Ally msin pek turk yokta bu tarafta merak ettm
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Başlığı değiştirdim, daha uygun bir hale getirdim :p

tamamdır abi eyw

@ tugi

2 yıl senle yan yana oynadık en son yaptığın hoş değildi.....

@ zenedar ahalisi

eğer zenedar'da iseniz bana ulaşın. birlikte takılabiliriz. PC'm sorun çıkardığı için raider değilim şu an. 25man 10man sindgarosa kesioz pugla ama arthas hala wipe fest. sizi bizim puglara da alabilirim. namhestia ya da ona benzer bişi karaketerimin adı =) - wolf pack'deyim -

durotarda zaten bol bol görürsünüz beni ve benim tayfayı.
işte öle :D

edit :

@ ozkolous

büyük guildleri sıralarken Wolf Pack'ı unutmuşsun :)
guildi sürükleyen birkaç arkadaş bazı sorunlardan ötürü raidlere gelemese de hala çok iyiyiz. 11/12 hm 10 9/12 hm 12 şu anki progress ki tam hardcore bi guild değiliz.
senin nickin ne bu arada? oyunda bişiler yapabiliriz belki. aynı kişilerle 10 manda 11 bos kesip farkli hiç bişi yapmamaktan sıkıldım
Sosyal ağlarda paylaş

walla ilk 4ü yazmışım oraya ama biliyorum sizin progresinizide merak etme :)

oyundaki mainimin nicki tahrikmotoru (shaman)

bi aralar mannel pugla takıldım ama sıktı şimdi rl arkadaşlarla 10m icc yapıyorum yavaş yavaş altımla (tâhtikmotoru- pala tank).

sen hangi puga katılıyorsun? sizin guildden aycanla arada sırada takılıyorz 25m için ama henüz rayına oturmadı sanırım.geçen hafta gerizekalı bikaç ninja dc yüzünden 25 ziyan oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...