Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Messenger

Hergonan

Öne çıkan mesajlar

bende bunlarin serisi vardi,5-6 tane farkli mesaj
nasil kapatilacagini bilmiyorum da 6-7 aydir cikmiyor bende[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)
Hunter - you share a special connection with animals. Whether you rely on bows or firearms, you consider your weapons and pets to be your only true friends.

Hunter - you share a special connection with
animals. Whether you rely on bows or firearms,
you consider your weapons and pets to be your
only true friends.

What WoW Character Are You?
brought to you by Quizilla
">What Kind of WoW Character Are You?
Leathas.com,Her turlu Yemek Servisi Yapilir

Sosyal ağlarda paylaş

Önce backdoor ve Trojan ara bilgisayarında. Kesinlikle yok öle bişi diosan aşağıdakileri uygula.

-Administrative Tools (Yönetimsel Araçlar)
-Services (Hizmetler)

Listeden
Alerter ve Messenger servislerinin ayarlarına girip başlama tipini Manual(El ile) ye ayarlaman lazm.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 26 Temmuz 2004 13:45 tarihinde demiş ki:
Önce backdoor ve Trojan ara bilgisayarında. Kesinlikle yok öle bişi diosan aşağıdakileri uygula.

-Administrative Tools (Yönetimsel Araçlar)
-Services (Hizmetler)

Listeden
Alerter ve Messenger servislerinin ayarlarına girip başlama tipini Manual(El ile) ye ayarlaman lazm.

Messenger'i tamamen kapattım, inşallah sorun yapmaz. Msn'i dava etmeycektim zaten, onu ben de biliyorum sadece sinirim bozuldu. Bu arada bende yok msn messenger.
Sosyal ağlarda paylaş

kurtulmanın en kolay ve doğru yolu
Administrative Toolstan kapatmak..

messengerdan tamamen kurtulursun..

ayrıca arama yaparsan bu konu hakkında çok topic açıldığını ve orda çözümünün yazıldığını da görürsün.[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

netstat nerden çıktı be netsend diyecektim.
edit de yapılmıyo =P
spam o spam

[edit: ayrıca xp'de msn'den kurtulmak için start'dan run'a gelioruz ve RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%INFmsmsgs.inf,BLC.Remove yazıyoruz. yazarken msn'in çalışmadığından emin oluyoruz.][signature][hline]Arnie "Artxed" Civardagezer
MISCHIEF. MAYHEM. SOAP.

[Bu mesaj Dextra tarafından 26 Temmuz 2004 19:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Halloldu durum, 3 farklı yerden uğraşmam gerekti ama. İlk olarak, startupa baktım, söyle bir program vardı: Msn sucks use MIRC diye. Onu kaldırdım, sonra program files'den ona benzer bir şeyi kaldırdım, daha sonra da Administrative Toolzdan Servicezden Messencırı kaldırdım. Fin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...