Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gerçeğin Ta Kendisi, Kadir Çöpdemir - NTV

BlaCk

Öne çıkan mesajlar

NTV'de X Files'ın başlangıç jenerik müziğini duymamla şoka uğradım, ardından "Gerçek Orada bi yerde" Yazısı geldi. 2x şok olduktan sonra Aha dedim NTV De sanırım X Filesı göstericek artık.

Hayır, oda nesi bir anda Kadir Çöpdemirin ablak suratıyla karşılaştım :) "Hööö" diye kaldım tabi.

Dalga içerikli bi programmı olacak bilemiyorum ama
tahminim o yönde. Yani x files'ın müziğini kullanmışlar direk.

Yakında başlıyormuş, "Gerçeğin Ta Kendisi" Diye. Kadir Çöpdemir de var işin içinde.
Nedir Ne değildir bilen varmı :-?[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

Zırtapoz lol :-)

Bu Gerçeğin Ta kendisi programı ilgi çekmeye çalışıyor X files jenerik muzıgıyle umarım Güzel birşey olur.

Bu arada katılıyorum Bilinçli Seçmen programı baya güzeldi Kadir Çöpdemir'in. Hatta buraya izmire kadar gelmişlerdi arabayla yanından geçerken görmüştüm birileriyle röportaj yapıyodu :)[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 06 Mayıs 2004 18:33 tarihinde demiş ki:
Evet doğru NTV radyoyu zırtapoz tv işletiyordu değil mi? Nasılda unutmuşum :)))

çok güldüm beh ama bende komik olabilir ama bilinçli seçmen tarzı bi consept olabilir michel moore gibi birşeyde olabilir ama (yukarıdada belirtildiği gibi) abartıllmayacağını düşünüyorum her ne ise iyi olur...[signature][hline]Hayat bir kavgadır ilk düşmanın sensin...

edit: kimse benden kötü cümle kuramaz :D

[Bu mesaj beagle tarafından 06 Mayıs 2004 19:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

heyecanla bekliyorum açıkçası

bilinçli seçmen ile benim için olan değerini bayağı bir katlayan kadir çöpdemir büyük ihtimalle bizi bir kez daha coşturacak ortamdan ortama akıtacak diye düşünüyorum

hadi hayırlısı...[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
dalga program o hatta reklamında

evet türklerin kaynak yapma adeti yüzyıllar öncesine dayanır
taa eski mısırda bunun resimleri bile duvarlara çizilmiştir fln filan diyip bi sıra da ordan oraya kaynak yapıp en başa geçiyordu fln ehe :)[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

Cnbc-e deki programı türkçe versiyonu işte.

Ordada bir adam var. Mileltvekillerini döt ediyor sorguluyor bi sürü laf sokuyor walt disney ve ileri gelen büyük firmaların sahiplerine laf sokuyor ıvır zıvır.

Tabi bizim kadir çöpdemir bu ülkede böyle birşey yaparsa
Çok değil 2-3 program sonra kurşunlanır.
Devam ederse
mefta olur...[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 08 Mayıs 2004 14:53 tarihinde demiş ki:
Cnbc-e deki programı türkçe versiyonu işte.

Ordada bir adam var. Mileltvekillerini döt ediyor sorguluyor bi sürü laf sokuyor walt disney ve ileri gelen büyük firmaların sahiplerine laf sokuyor ıvır zıvır.

Tabi bizim kadir çöpdemir bu ülkede böyle birşey yaparsa
Çok değil 2-3 program sonra kurşunlanır.
Devam ederse
mefta olur...

ee iyi de demişler zaten işte.. 3-4 mesaj yukarıda awful truth gibi olur diye. :)[signature][hline]3D Galeri
Sosyal ağlarda paylaş

Michael Moore'un The Awful Truth gibi bir şey yapıcaklarını tahmin etmiyorum pek çünkü NTV'de daha dün gece yayınlandı bu program ve yayınlanıyor sürekli olarak.

Daha değişik birşey bekliyorum açıkcası.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

kaldığı yerden devam ediyor, üslup aynı; konular ve program ismi değişik sadece. misal şu an melih kibar ile uerovision üzerine yarı geyik, yarı ciddi bir muhabbet var.

ben bu adamın vecize, deim vs.lerine bitiyorum; sırf bu yüzden bile izlenir.

seçimlerde, ortaköyde yağmur altında yayın yaparken : "yağmur altında kırım iti gibi tir tir titriyoruz sayın seyirciler" demişti, yarılmıştım.

hele sonra bi de şey dedi: "burdan nişanlıma sesleniyorum: yavrucum benim gri paltomu getiriversene buraya be anam".

böyle bir üzlup devam ediyor işte .)

radyodayken bu kadar sevmezdim amcayı.[signature][hline]Ethernass Dünyası Admin
Tıklayalım yardım edelim ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
geçengün izledim şu kurusıkı silahdan sonra adam elinde oyuncak tüfekle niye alıyorsunuz silahı gidin üstünüze birşey alın derken tüfeği parçaladı sonrada kameraman bitane taramalı çekip first person shooter gibi kameraya yaslayıp ateş etti adam ahhh vuruldum hesabında yamuldu:D[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...