Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alaman neti

Kithnos

Öne çıkan mesajlar

fiyatlar Türkiye'de çok daha pahalıdır illa ki ama o hızlara ve çok daha üstüne şu anda da erişiliyor Türkiye'de[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

e var tabi mbitli bağlantılar ama almanya'da nerdesin ki sen?[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

gecen gun universitenin bilgisayar lablarinda normalde ogrencilerin girilemiycegi yerleri dolastirdilar (karlsruhe)
adam bi alet gösterdi ve 500 bin euro dedi
orda o aletlerden 15 tane vardi yaklasik 1yil sonrada bunlardan 10 tane daha gelicek dedi
almanyanin amerika hatlari direk karlsruhe uzerinden buarda
internetin ilk kullanildigi yerlerden birisi almanyada[signature][hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

buarda gecen gun arkadasla burda bunun muhabbetini yapioduk
almanyada hatlar hizli iste turkiyede millet net cafelerde surunuo (isyan ediodum biraz ) :)
dsl bile yeni yeni gelio
kendisi burda dogup buyudugu icin direk cvbi verdi ::
almanyada da zaten son 3-4 sendir hatlar bu kadar hizli heryerde dsl var falan :))
trye de yakin zamanda (3-4 sene ) gelir herhalde :))[signature][hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elma, 20 Temmuz 2004 10:17 tarihinde demiş ki:
sabretmek erdemdir . bilgili olmaktır

evet ama, 56k dial up için ödediğimiz para sayesinde biz Türklerin anatomik yapısı değişecek (arka taraftan) en sonunda...[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Telekom süper rekabetsiz tek kuruluş aşmış bir şey anca GPRS gibi ama gprs değil (GPRS le dünyanın nersine giderseniz gidin hız yapamazsınız sistem el vermiyor) bir sistem çıkarsa Türk Telekom yok olur biz de kurtulmuş oluruz tabi bu çıktığında bizde Cem Yılmaz gibi ışın bastonlarımızla yürürüz[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 20 Temmuz 2004 00:12 tarihinde demiş ki:
e var tabi mbitli bağlantılar ama almanya'da nerdesin ki sen?

eet sonunda alm dan bugun geldm :D evdeki dandik 128 k baglantima oturdm. alm da Bad Durkheim die bi yerde kaldim 20 bin kisilik bi kasaba allahin dagi. Frankfurt a 100 km flm uzak galiba ole annatim cunku frank taninan bi yer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...