Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam cilesi

di

Öne çıkan mesajlar

di said:

Abi nasil bir ciledir bu, 200kb/sn ustune cikamiyorum oyun indirirken. Gun, saat, sunucu farketmiyor. Saka mi bu allaskina ? Bi de secenek koymuslar orda, hattim 10mbit'ten fazla diye secebiliyosun ama sadece seciyosun. Bi esprisi yok.

abi kaç kere söylendi download region değiştirsene
Sosyal ağlarda paylaş

18 oyunlu mu ne pack var elimde. 700 mb ile 11gb arasinda degisiyor oyun boyutlari. Aksamlari vakit bulursam bi yarim saat takilayim istiyorum ama ayni gun icerisinde indiremiyorum oyunu. Reva mi bu ? 200k ile siz yapabiliyor musunuz boyle bisey ?
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlara "30Mbit ve 4Mbit baglantilarda, tamamen farkli network'lerde ve farkli bilgisayarlarda indirmeyi deniyorum ama hic 200-250 kb/sn'yi gecemedim, normalde bu kadari bile zor goruyorum nedir bu?" demistim bir sure once, dun "4mbit icin 250kb/sn iyi bir hiz" diye cevap donmusler.

Saka mi bu be ?
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Adamlara "30Mbit ve 4Mbit baglantilarda, tamamen farkli network'lerde ve farkli bilgisayarlarda indirmeyi deniyorum ama hic 200-250 kb/sn'yi gecemedim, normalde bu kadari bile zor goruyorum nedir bu?" demistim bir sure once, dun "4mbit icin 250kb/sn iyi bir hiz" diye cevap donmusler.

Saka mi bu be ?

hiç okumamışlar herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...