Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun kurulumu ve yaşanan sorunlar

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar...Benim sorunum resimdede gösterdiğim üzere NowGame.exe hatası fakat dünden beri araştırmadığım yer kalmadı burası ve başka siteler dahil ama çözüm yolu bulamıyorum..
Sizlerin vermiş olduğu NowGame.exe hatalarının çözümlerini denedim ki benimle ilgili olmamalarına rağmen ve diğer olasılıklarıda fakat sonuç aynı.Yanlız şöyle bir sorun var ben bu oyunu yüklemedim yani arkadaşımdan dvd ye çekip aldım ve Pc me yükledim fakat açmıyor acaba sorun buradanmı kaynaklanıyor yani illaha yüklemek mi gerekli sıfırdan yoksa bir çözüm yolu mevcutmu.Eğer yardımcı olursanız sevinirim.İlgilenenlere şimdiden teşekkürler...:)

Attached files
Sosyal ağlarda paylaş

win 7 ultimate 32 bit var, Unreal engine logosunu görür gibi olup crash yiyorum,hata mesajı falanda yok.launcher dosyalar tmm diyor.onboard ekran kartı var ati 3200 ondan olabilir diye düşündüm,paylaşımlı bellegini 512mb yaptım, ama en azından login ekranın gelmesi lazım degil mi?

-net framework 4ü yükledim
-nvdia physics yükledim
-dx 11 var en son sürümü
-ses ayarından kalitesini 16 bite getirdim
-launcherı yonetici ve windows xp modunu denedim
-config.ini deki maxload degerlerini 512 yaptım

hiçbir etkisi olmadı yukardakilerin :(
Sosyal ağlarda paylaş

Nefr said:

splash screen sorununu cozdum, ama nasil bilmiyorum =P

simdi soyle ki bir reinstall yaptim butun patchlerle birlikte, ama ayni anda sound qualityyi 16 bit 48K ya dusurdum 24 bit 48K dan

bu arada patchleri yaparken updateri kullanmadim, butun patchleri administrator olarak calistirmak suretiyle manuel yaptim

bu ucunden herhangi biri cozmus olabilir, herbiri oneriliyor ama hangisi bilmiyorum

deneyin ucunu de

tek eksigin patchleri manuel yapmak kalmis sanirim

gerek kalmamis olmasi lazim ama dene bir yine de
Sosyal ağlarda paylaş

mortis online'yi kurma bence kuranlar beğenmemiş :p

yalnız bu battlefield bc2'deki sorun yine başıma geldi, bi süre sonra oyun kendi kendine kitleniyor sebeb yokken, ekran kartı desen ısınmıyor, cpu desen de öyle, makinenin kasmasından dolayı bir sorun yok, ama nerde sorun var anlayaamadım bir türlü, aynı şey bc2'de de oluyordu, bide masaüstüne fln da atmıyor illa hard reset atacan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Oyunun her şeyini halletim oyuna giriyor ama kullanıcı adı şifreyi yazdıktan sonra failed to connect to login server die bir mesaj veriyor.Bu konu hakkında fikri olan varsa fikirlerini esirgemezse sevinirim.Bir sayfada şöle bi yazı gördüm: Eğer tüm bunları yaptıktan sonra "Sunucuya bağlanılamıyor" hatası veriyor ise [www.mmogitalia.com] buradaki dosyayı indirip içinden çıkan dosyaları, Mortal Online klasörünün içindekilerle değiştirin. Burdaki dosyayı indirdim Mortal Online klasörünü içine atınca hata veriyor.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...