Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4. Fifa 2010 Paticik Champions Cup @PS3

fizban

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

ajax 5 - 1 bjk
ajax 0 - 3 bjk

hah hocam ilk maç neydi öle ya. her şut gol oldu. daha maçın ilk dakikası orta kafa gol :S o freekick golü zaten ayrı bi harika. kurtaralım şutu diye barajı zıplattık, kaleci bi tarafa zıpladı kale bomboş sonra senin bi oyuncu geldi boş kaleye gol attı :S sonra kaleci kurtarır gibi yaptı bi topu içeri giriverdi.. hatta 4 tanesi baya garip gol oldu :D baya rezil bi maç oldu benim açımdan. ikinci maç onurumu kurtardım allahtan haha.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

ne zaman bitiyo bu

fizban gelip şu şu oyuncuları (samp.. öhüöm.. pari.. öheüöm...)attık turnuvadan az oynadıkları için dedikten 2-3 gün sonra bitecek. yoksa bitmeyecek :D

bu arada lig tablosuna baktım. aiko ile kıyasıya bir mücadeleye girmişiz :D şampiyonluk maçını oynayacağız gibi birşey aiko ile. 2sini birden alırsa şampiyon olur %90. birini kurtarırsam garantiliyorum gibi bişi. çok heyejanlı :D
Sosyal ağlarda paylaş

bulunduğum yerde yurtdışı çıkışları bariz bir biçimde yok, listeye giremiyorum. fakat galatasaray, sampdoria ve psg dışındaki arkadaşlar maçları tamamlarlarsa bu ligi bitirelim. bir dahaki turnuvayı da direk grup maçlarından oluşacak şekilde yaparız, ve bu hafta cuma falan başlatırız. sen de ona katılırsın anelor.
Sosyal ağlarda paylaş

hala skorlarını giremediğim maçlar:

ajax 2 - 3 udinese
ajax 2 - 3 udinese
ajax 5 - 1 bjk
ajax 0 - 3 bjk
Fenerbahçe 4 - 1 West Ham
Fenerbahçe 4 - 0 West Ham
schalke 2-0 psg
schalke 5-1 psg
schalke 2-2 bolton
shalke 4-0 bolton
west ham 2 - 1 bolton
west ham 1 - 1 bolton
fener 2-1 schalke
fener 1-0 schalke
besiktas 4-3 lazio

eargh çıldıracam, yurtdışısızlık kötü baya.
lazio ile benim de eksik maçım var, ne zaman online olursun konn ?
Sosyal ağlarda paylaş

benim de lazio bjk maçı vardı. bjk 4-3 lazio onu yazmamışın sanırım. ikincisini yapmadık hoş daha.

satıcam zaten fifayı yakında. yapsak bitse şu maçlar. yarım kalıcak yoksa benimkiler.

sputzke ve aiko ile yaparsam birşey kalmayacak sanırım benimde. yazarlarsa bu akşam falan yapsak ii olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ben henüz lazio(sputzke) ile 2. maçımı yapmadım ama ikiside 4-3 girilmiş. Sadece 1 tanesinin skoru o şekilde.

2 tane benfica(aiko), 1 tane lazio(sputzke) ile maçım var yani.

onun dışında şampiyonluğu garantilemişim sanırım :D şampiyonluk maçına çıkıcam aiko ile hehehe... şampiyon beşiktaş!!! haha(anca oyunda.. asfd)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...