Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başımda meriç var

Buyse

Öne çıkan mesajlar

PATA said:

@Xaenin

Birinin düşünce tarzını yanlış olamaz."SANA" göre yanlış olur ki buda ona saldırma hakkını sana vermez.İlişkin iyi gidiyor postlarından anladığım kadarıyla ne mutlu sana.Ama herkez senin gibi karakterli kız arkadaşlara denk gelmiyor ne yazıkki.

Eğer kız arkdaşımın bana göre yanlış olan bi hareketini görürsem onunla konuşur söylerim.Eğer birinin ona asıldığını anlamıyorsa ve yakın arkadaşı olduğunu düşünüyorsa ben dışardan biri olarak ona bu durumu söylerim.Görüşmeni istemiyorum diyebilirim.

Şimdi Buyse nin olayında eğer görüşmen beni rahatsız ediyor sen arkdaşça yaklaşıyorsun biliyorum fakat o çocuk bana öyle gelmedi deseydi ve kız anlayış gösterseydi olaylar bu hale gelir miydi?

Tamam evet de herkes karakterli kız bulamıyorsa illa karaktersiz kızlarla mı beraber olmak zorunda, ben de bunu anlamıyorum.

Buyse gidip bu herifle görüşmen beni rahatsız ediyor diyebilir, kız eğer değer veriyorsa Buyse'ye, görüşmeyi keser, ya da yanlış anladığını anlatır. Ama bütün bunlara rağmen Buyse'nin gidip kıza GÖRÜŞEMEZSİN deme hakkı yok. Herkesin hür iradesi var, sen görüşmesini istemezsin, kız görüşmek ister, kavga edersiniz, ayrılırsınız bir gün, sonra daha uygun birini bulursun kendine böyle şeyler yapmayan.
Sosyal ağlarda paylaş

@Xaenin

Bi insanı ilişkiye başladağında çok daha iyi tanıyorsun.İlk başlarda tam tanımadan hoşlanıp çıkmaya başlıyorsun fakat bağlanınca ayrılması o kadar kolay olmuyor.

Yani karaktersiz oldğunu sonradan farkettikten sonra iş işten geçmiş oluyor.Tabiki GÖRÜŞEMESSİN gibi kesin ifadeler yanlış olur.Zaten emir kipi olaya girdimi bişeyler yanlış demektir.

Ama eğer Buyse kız arkdaşına rahatsız olduğunu dile getirdiyse bi kaç kere.Ve kız çocuğu dinlemediyse tabiki ayrılma seçeneğini gözden geçirmesi gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

@sesu

"İlişkide olduğum bir insanın bana gelip "ben şundan hoşlanmadım(erkek, kadın farketmeksizin), şuyuna buyuna biraz dikkat eder misin lütfen?"

Bu paragrafta yazdığına katılıyorum.Dediğim gibi yazdığım şeyler düşündüğüm ve yazdığım şeyler yanlış yöne gitti.Postu tekrar okuduğumda gerçekten sığ bir post oldğuna bende katılıyorum.

Her erkeğin düşündüğü yeri orası değil tabiki ama sonuçta başkasından hoşlanmak için pek bi çaba gerekmiyor.Erkek arkadaşı olan kıza konuşan her erkek meriçtir demiyorum.Fakat herkez iyi niyetli de diyemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

-sevgilimden ayrildim meric:(:(:(
- ben sana basindan beri söylemistim tiknaz, o adam seni cok üzüyodu... disari cikalim mi kafa daatirsin^^
mission accomplished.
gg

Tam olarak öle olmaz aslında. Şöyle olur filhakika;

Meriç önce yarım ağızla "aaa çok üzüldüm, istersen ben bir konuşayım" diyerek kızın gözünde bir kat daha yücelir. Olası "görüş bakalım" cevabında ise "ama bence biraz ara verin daha da yıpratmayın ilişkiyi" diyerek tornistan yapar. Gerisi zaten malum simit mimit vb.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...