Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Negelecek.com

Masticore

Öne çıkan mesajlar

-Pekiii 16 TL gibi bir fiyata kargo dahil bu kutuları satıp,üstelik çoğuna değerli ürünler koyup nasıl para kazanacaksınız? Kulağa pek mantıklı gelmiyor?
-Tabi ki bu sistemi para kazanmak için kurduk.Fakat para kazanmayı hedeflediğimiz kesim siz değilsiniz.Günlük siparişimiz planladığımız adetlere ulaştığında kutuların içlerine tanınmış firmaların reklamlarını alacağız.Firmalara ait promosyon ürünleri ve broşürlerini kutulara dahil edeceğizTabi ki reklamveren firmalarada bunun bir maliyeti olacak.Ayrıca sitemizde de kiralık reklam bannerları yer alacak Ve bu şekilde para kazanmaya başlayacağız (Mutlu Son)Yani bu işten herkes karlı çıkacak.

BSG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sitenizi gezdimgerçekten harika bir site yalnız ben bişey merak ettim ödeme şeklinde kapıda nakit ödeme varmı acaba beni aydınlatırsanız sevinirim iyigünler
Admin Comment:N.G.Yorumu:
Merhaba
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz.Sitemizde kapıda nakit ödeme sistemi kullanılmaktadır.Hediye paketinizin ödemesini ,paketi getiren postacınıza kapıda yapıyorsunuz.
Ayrıca eğer dilerseniz Banka Havalesi ve Kredi Kartı için PAYPAL ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz.

Bu ödemeyi kutuyu açtıktan sonra yapabiliyormuyuz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...