Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköyde Nightwish albumlerini bulabilecegim yer

Mix

Öne çıkan mesajlar

dextranın dediği yerde yabancı olarak istediğini bulabilirsin
eğer ellerinde yoksa sipariş de alıyolar...[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

Akmar'a gelmeden hemen önce bir müzik mağazasına daldım ben. Hemen buldum aradıklarımı :) Gerçi Within Temptation ve Lacuna Coil kalmamış ellerinde ama :) 1 ay sonra falan gelir dediler. Nigthwish'in son albümü falan vardı. Hatta hepsi vardı galiba. Son albümlerini alacaktım ki uzun zamandır her eyrde aradığım Iced Earth-Horror Show albünü gördüm. Çokda memnunun aldığıma :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 24 Temmuz 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
Akmar'a gelmeden hemen önce bir müzik mağazasına daldım ben. Hemen buldum aradıklarımı :) Gerçi Within Temptation ve Lacuna Coil kalmamış ellerinde ama :) 1 ay sonra falan gelir dediler. Nigthwish'in son albümü falan vardı. Hatta hepsi vardı galiba. Son albümlerini alacaktım ki uzun zamandır her eyrde aradığım Iced Earth-Horror Show albünü gördüm. Çokda memnunun aldığıma :D

müzik - kitapçı gibi bi mağaza diil heralde?
bi de senin girdiğin yerde kredo karto geçiyo mu[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

sabo benim dediğim yer hemen tansaşın yanında bowlinge girerken bi dükkan var,hemen karşısında da tezgah var,onlar aynı yere ait zaten.Türkçe albümlerin orjinallerini,yabancı albümlerin hem orjinal hem de kopyalarını temin edebiliyosun ordan.kredi kartı geçiyo sanırım...[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelus, 25 Temmuz 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
sabo benim dediğim yer hemen tansaşın yanında bowlinge girerken bi dükkan var,hemen karşısında da tezgah var,onlar aynı yere ait zaten.Türkçe albümlerin orjinallerini,yabancı albümlerin hem orjinal hem de kopyalarını temin edebiliyosun ordan.kredi kartı geçiyo sanırım...

geçio geçio

ama atlantis world card a taksit
hammer da advantage a 3 taksit yapıo

ordda daha taksit olayı yok[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...