Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rapidshare account imi iptal etti !

draedan

Öne çıkan mesajlar

illegal upload bulmuslar ve download edenlerin acccount larini kapatiyorlarmis, ve daha 8 9 ayim vardi bitmesine. Ayrica yillardir bu account la server larina upload edilen LEGAL VEYA ILLEGAL OLDUGUNU bilmedigim dosyalari denemek icin cekiyordum diyelim.. var midir bunun cozumu veya boyle bir sey daha once goren duyan ?

edit : sanirim account hack lenmis felan, nette arastirdim ayni sorunu yasayanlar olmus, simdi email attim bakalim cozecekler mi .

=====
Dear customer,

This is to inform you that your RapidShare account has been terminated for violating our Terms of Service. It came to our attention that illegal uploads which have violated third-party copyrights that can result in lawsuits are being hosted on our servers, thus voiding the Terms of Service. We have detected and removed these files from our servers, as requested by the legitimate owners, and is now in the process of terminating accounts that have downloaded or stored those copyrighted materials in order to prevent them from circulating and breaching copyrights again. As stated within our Terms and Conditions of Use, RapidShare is entitled to terminate the contractual relationship without notice, to block the access of the respective users to its services and/or to delete accounts of such users including all contents.
We do not condone nor encourage any illegal distribution of softwares, music, or other forms of media through our servers.

A log file of all your login IP addresses and uploaded/downloaded file details will be kept for legal purposes. Should you wish to contest our decision, kindly seek legal help within 7 days upon receiving this message.
You can appeal against our decision by faxing us the appeal letter issued by your lawyer.

The terminated account will appears on RapidShare servers for 7 days but you will not be granted access to it. Be informed.

The login details of the terminated account are:
==============================
Account ID:
Password:
==============================

* This is a system-generated message, replies to this message are routed to an unmonitored mailbox.

Best regards,

RapidShare Abuse

RapidShare AG
Gewerbestrasse 6
6330 Cham
Switzerland

Tel: 41 41 748 78 80
Fax: 41 41 748 78 99

Web: http://www.rapidshare.com
Email: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Şifreni bilen biri var sanırım. Bizim arkadaş öbür arkadaşına verdi, farklı iplerin girdiğini anlayınca sistem üyeliği iptal ediyor. Sonra mecburen tekrar aldı. Tabi seninde şifren sürekli değişiyorda. Onu nasıl çözdüklerini bende bilmiyorum ama hemen çaktılar kapattılar hesabını arkadaşın.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Şifreni bilen biri var sanırım. Bizim arkadaş öbür arkadaşına verdi, farklı iplerin girdiğini anlayınca sistem üyeliği iptal ediyor. Sonra mecburen tekrar aldı. Tabi seninde şifren sürekli değişiyorda. Onu nasıl çözdüklerini bende bilmiyorum ama hemen çaktılar kapattılar hesabını arkadaşın.

İyide böyle bir olay olsa mailde farklı ip'lerden hesabınıza giriş yapıldığını tespit ettik bla bla diye yazması gerekmez miydi? Bence yukardaki konuda geçen scam olayı olmuş burada.
Sosyal ağlarda paylaş

az once mail la cevap geldi, account imi geri verdiler, yeni sifre ve loginname ile. Suphelenmisler baskalari aldi diye kapatmislar, aklinizda olsun boyle durumlarda hemen pes etmeyin adamlara geri donus yapin.

email vs herseyi degistirdim, ikinci ozel security i de actim, insallah sorun olmaz bir daha. keylogger vs vra mi diye eset nod 32 ile full check ediyorum, buna ek olarak hangi programla aratayim ?

sagolun

edit : simdi dusunuyoryum da ben rapid account bilgilerimi flashget e ekledim, her dosya download ederken otomatik olarak o giriyor bilgileri, ben hic browser uzerinden girmiyorum genelde. Acaba flashget i de kafalayan siteler olabilir mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

farklı ip ile girmekten banlamıyor rapidshare. 1.5 yıldır kullanıyorum daha hiçbir sorunla karşılaşmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

kimi warez sitelerin de download ederken download for thanks, free download pls. gibi şeylere çok dikkat edin özellikle ve toplu indirmeler de daima linklerden gözünüz kaçmasın. 5 yıldır bir şey olmadı umarım daha da olmaz. çok profesyonel fake mailler hazır rs için. buraya yazmadan önce anında rapidtr olarak hemen mailini ve tüm bilgilerini geç. derhal destek ediyorlar.

bir de güvenilir warez sitelerini takip edersen rahat olabilir snn açından.

ayrıca deneme olarak Hotfile'dan bir aylık aldım. hızı gayet iyi ve rs'yle artık kafa kafaya upload da. bildiim kadarıyla rusların kendi hostu. rus sitelerinden gayet her şey rahat bulunuyor. tavsiye ederim HF yi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...