Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

-Tanışabilir miyiz? / -Amaç?

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

tanisabilir miyiz?in nesi kalitesi veya kifayetsiz ki, sacma olabilir tamam, ama kalitesiz garip olmus.

tanisabilir miyiz? diye soru mu olur lan, git merahaba de adini soyle, aha tanistin.

hah işte kalitesiz kısmı da buradan geliyor.

Tanışacak insan "tanışabilir miyiz" diye gidip sormaz yani. Adam gibi tanışır. Yeşilçamdan fırlama gibi ne bu ya "tanışabilir miyiz" :)

Zaten doğrusunu belirtmişsin sen de. Tanışa bilir miyiz nedir yaa...
Sosyal ağlarda paylaş

hey yabanci hadi tanisalim.

ha ama mesela, arkadas ortaminda tanimadigin biri varsa henuz tanismadik ben hede hodo, sele sulenin bulu buluden arkadasiyim gibi bi muhabbet olabilir. veya direk konu neyse ordan girersin, sonra devam ederken ben vidi, sizin isminiz nedir gibi bi olay olabilir.

aaaaaaaaaaa bunlari da ben ogretmiim artik.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gece bi bardayım yanımda bi hatun, neyse, kız sevgilisinden ayrılcak ama bana da hemen o gece ..... istemiyo. ben de ayar oldum. karşı masada süepr sexi bişi var yannız oturuyo. benm yanımdaki, yekten dalga geçerek "karşıdaki hatunu kaldırsana" dedi. ben oralı olmadım. hatun çok ısrar etti. hay senn dedim. ii tuvalete git 2 dk madem yaptım. yanımdaki kalktı. ben de 1 dk sonra kalkıp karşı masadakini yanına gittim.

- selam
- ??
- rahatsız etmek istemezdim ama, xxx'imle sohbet edioruz vsvs, yannız olduğunu gördük, bize katılmak istermisin
- ? ee bilmem
- gel hadi gel cnms
- ok eheh
- *** ben

tanıştım bitti.
tanışalımmı ne lan -.-
kafan KO olursun öle bişe sölesen hatuna.
ahaha

neyse küçük bi anektod, niye annattıysam bunu da burda..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...