Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpeğin Vefası

Prawler

Öne çıkan mesajlar

Haberlerde gördüm!
Erzurum'da ya da Erzincan'dan biriydi. Köpeğin biri sürekli sahibinin evinin enkazının önünde duruyormuş. Belki çıkarlar, belki onları bulur diye.
Sahipleri depremde yaşamını yitirmişler.Köpeği acı çekmesin diye 30 KM öteye götürmüşler.Köpek gene gitmiş enkazın oraya.
Vefa budur. Sevgi budur benim diyecek birşeyim yok...[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

bazı insanların yanında ölüp gitsem inanın kediler gibi çekip gidecek olan insanlar tanıyorum.

Bazen köpekler bile daha vefalı sanırım bu konularda[signature][hline]
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sosyal ağlarda paylaş

kedi sux . bir arkadasimin vardi siyam kedisi miymis neymis . biz zaten yanina yaklasamiyordukta sahibine bile cani cektikce sevdiriyordu serefsiz kedi . yoksa o da pek yaklasamiyordu yanina .

bir de kedi sahibi bir arkadasla aramizda soyle bir diyalog gecmisti .

tansu ( bu arkadas oluyor) : kediler kopeklerden daha zeki hayvanlardir . insanlarin kendilerini kullanmasina izin vermeyecek kadar akillidirlar .

peyami ( bu benim ) : o zaman kedi , kedi besleyen bir insandan daha akilli . o kadar para ver , yok mamasi yok hastaligi ugras dur ne gecti eline . kopek her ise yarar bu durumda kediden aptal olsa bile daha kiymetli bir hayvan .

tansu : 3-5 saniye dusunur . " biliyor musun peyami , sanirim haklisin "

eheh uyuz olmustu .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bütün köpenkler öyle deil
bizim unide d4-d1 binaları arasındaki bölgede tostcuyu mesken edinmiş bitane var
her tost alanın tostu yemek için nası kasıyo
önce masum bakıyo sonra oynasıyo
yanına gelip emrah bakısı atıyo
açım abi der gibi
dibine giriyo aranda 2 karıs kalana kadar fln sırnasıyo
illa vercen kaçış yolu yok
koparıp veriyosun bi parça yiyo hemen gene geliyo tost eger ki biterse ozm direk baskasına kaynıyo bida yüzüne bakmaz :P

bazende fazla gaza geliyo kızları korkutuyo
işini biliyo köpenk kızı korkuttugunda kızın elden tostu fırlatması ihtimali yüksek oldugundan her gün 2-3 kızı böle pat diye biyerden hoplayarak cıkarak korkutup yere düşen tostu alıp kacıyo fln

resmini koyarım sonra ehe[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

tamam daisteyen isteidğini alır
köpekleri daha çok severim ben amna[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

saçma yorumlarda bulunuyosunuz, kediler ve köpeklerin davranışları genetik..
köpekler kurt soyundan geldikleri için kendisine liderlik yapıp yiyecek veren her canlıyı sürü lideri olarak görmeye başlar ve onu takip eder.
kediler ise (vahşi kediler den geliyolar) yalnız yaşayan, avlanan hayvanlardır. Onların bi insanla birlikte olmaları onu bir sahip ya da lider olarak görmelerini sağlamaz. Bu nedenledir ki kediler hep nankör olarak görülür ve önyargılı olarak karşılanır.

Ayrıca köpeklerde pitbull gibi melez ırklarda, eğer dövüşmek için eğitilmişlerse hiç de öyle sevimli bir yapı göremezsiniz. Bir arkadaşım uğraşıyordu ve hayvan sbir müddet savaştırılmazsa sağı solu parçalıyordu...
Sosyal ağlarda paylaş

durumum olsa ben de besleyebilirim
ama alerjim var bir de ev tozuna ve polene kıla tüye anca gördüğümde sevebiliyorum hayvanları[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

babam anlatır,ortaokula giderken bi kedisi varmıs.kedi babamı cok severmis.geceleri filan aynı yatakta yatarlarmıs :) .e tabii dedem ögretmen olunca,tayini cıkmıs baska yere.gidecekler.evi tasımıslar.artık en son kedi kutuya konulacak,kamyona bindirilecek.ama kedi ortada yok...hakikaten kedi evine baglı.
Bazı manyak köpekler olurmus.sahibine asık olurmus bunlar.eger gezerken biri sahibine bakar da ona bakmazsa kıskanırlar,içlenirlermis.bunların cogu sahibi kendilerinden önce ölürse,mezarı kazıp sahibine ulasmaya calısırlarmıs!...[signature][hline]TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
Sosyal ağlarda paylaş

genede kurttan geliyorlar ve davranis sekilleri cok benzer . zaten kopegi egitirken dikkate alinan esaslar bundan farkli degil . insanlarin arasinda insan kopegin sahibidir ama kopek icin insan alenen efendisidir . aksi takdirde zaten kopek efendi olur kafasina gore hareket eder disiplin falan kalmaz . hattu zatinda bir kopege yanasabilmenin en iyi yolu ondan tirsmadigini ve bir sonraki asamada ondan ustun oldugunu hissettirmektir . bir kopek egitilirken kopege ilk ogretilen sey bu degil mi ben mi yanlis biliyorum ?[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
dün bana bir sokak köpeği gelmişti (yavru). peşime takıldı evime kadar geldi. neyse biraz misafir ettik. gerçekten birkaç sey verip sevmekle bizi hiç bırakmadı. onu terk etmek zorunda kaldım bir yerde bıraktım. gerçi çok üzüldüm ağladım :(
olsun sevimli bir sokak köpeğiydi. eğitimide vardı ve zekiydi. oldukçada vefalıydı :([signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet Açıldı!

Zuu Zuu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...