Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Website tasarımı yapabilen ?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

türkiye'de türklere ait olan modelmayhem tarzında sanatçıların buluşma noktası, birbirlerinin profillerini izleme sadece model çekimlerine ve kendi ana bölümünden model, stilist, fotoğrafçı, makyöz vb bulma sitesi var mı ?

benim bir sponsorum var. var olmasına var da sadece ilk açılışı sen yap sonra büyük organizasyon vb. düşünürsen o zaman sponsor olurum demişti. yani kapı gibi babamı aldım sponsor olarak daha çok şirketi tabii.

bu sanatçılar birbirini bulsun istiyorum. hatta ingilterede bir site daha var eğer bu iş olursa onlar dünden razı bir köprü kuralım diye. türkiye'de fotoğrafçılığın ve model artışının, giyim kuşamın vb. çoğaldığını biliyoruz bu artık somut olarak gösteriliyor.

sizce ne kadar mantıklıdır bu durum ?

ve bu işe aklı yatan pati olursa kesin iletişime geçsin isterim. taşın altına elini koyan cinsten. :)

ayrıca ben joom, html falan bilmem ama tasarımından, kodlamasından anlayan ve bu işe girebilecek ya da giremeyecek ne olursa olsun bir arkadaş olursa iyi olur. ha eğer güzel rakamla başlarsak ben ona söz veririm ki ardından 2 adet kurumsal iş yıkarım üzerine. bunu da geçeyim istedim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...