Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baskan Levent Bıcakcı

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

hayırlı olsun umarım iyi sezonlar geçiririz[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Nie anca federasyon torpili oluncamı şampiyon olabiliyosunuz?

Galatasaray eski kongre üyesi kendileri hatırlatiyim.
Fakat bu tür küçültücü şeylere tenezzül edeceğini sanmam birçok klüp aday gösterdi. Yani aday çıktıda desteklediler değil bizzat kendileri aday gösterdi.
Ayrıca bugün ropörtajlar vardı büyük ihtimalle yabancı hakkında artırıma gidecekler. Net birşey söylemediler ama ben böyle bir kanıya vardım. Yabancıların ligimize katkısı tartışılmaz fln dedi bıçakçının kadrosundan birisi. Bıçakçı da klüplerle görüşüp karara varıcaz dedi.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

valla mehmet ali yılmaz mıdır nedir.. Tam mafya ya.. Olsa biterdi lig benim için. Ts parlardı birden şampiyonluğa falan oynardı. Neyse ya diğer elemanı tanımıyorum ilk defa gördüm bugün konuşmasını yaparken ama bakalım.. Hayırlısı[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

Ahmet çakar mhk başkanını duyunca tam bi skandal dedi =)
Aynı şekilde kadrosununda 6/10'una skandal yorumu yaptı..
Ama sanırım bu seçimin iptali için başvuru olmuş sanki öyle bişey duydum dün mhk başkanı için.

Bu arada Haluk Ulusoy son anda M.A.Yılmaz'ın listeye 4 adamını sokmuş bu yüzden onu desteklemiş fakat M.A.Y seçilmeyince H.U da M.A.Y da dumur olmş hehe =)[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

ali aydın mı?[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...