Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevgilini mesajla taciz eden şahsa yapılabilecekler

fastreloader

Öne çıkan mesajlar

hattı önümüzdeki ay değiştircez zaten, de bi lavuk için değiştirmeye değmez yani

MADDE 123. - (1) Sırf huzur ve sükûnunu bozmak maksadıyla bir kimseye ısrarla; telefon edilmesi, gürültü yapılması ya da aynı maksatla hukuka aykırı başka bir davranışta bulunulması halinde, mağdurun şikayeti üzerine faile üç aydan bir yıla kadar hapis cezası verilir. kapsamındadır.

böyle bişey varmış
Sosyal ağlarda paylaş

Kapatın gitsin. Bir dahakinide daha dikkatli kullanırsınız. Telefon numarası özel bişeydir. Sizin için sölemiyorum ama Facebook'ta filan bilgilere ekliyorlar, ki Facebook özel hayatı katleden bir abazan sitesi gerçi ama dikkat etmek lazım. Numara gözükmeden mesaj atılıyorsa ver söveyim dicem adama eğlence çıkacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Kapatın gitsin. Bir dahakinide daha dikkatli kullanırsınız. Telefon numarası özel bişeydir. Sizin için sölemiyorum ama Facebook'ta filan bilgilere ekliyorlar, ki Facebook özel hayatı katleden bir abazan sitesi gerçi ama dikkat etmek lazım. Numara gözükmeden mesaj atılıyorsa ver söveyim dicem adama eğlence çıkacak.

alooo sen kime diyorsun abazan diyeee adres ver cabuk
Sosyal ağlarda paylaş

aynısı benim başıma geldi

ilk başta adam gibi söyledim anlamadı
hatta ileri gitti kız beni seviyor aklı bende fln dedi (4 yıldır çıkıyorum kızla fasd)
dedim madem aklı sende niye konuşmak istemio senle fuck off you son of a bitch dedim
dayanamadım artık susmayınca gel bi konuşalım dedim
tamam dedi adres verdik
gelmedi
dedim aramazsın artık ne mal olduğunu gördük
aradı
savcılığa veririm dedim arama ulan dedim
aradı
karakola gittim dedim bu adam nişanlımı takip ediyor numarasını bulmuş rahatsız edio dedim
polis aradı konuştu
bi daha aramadı
fadasdasd
bi de beni tehdit edio, "senin tehdit mesajların duruyor savcılığa ver ben de seni veririm ozaman"

aklıma geldi gene döşicem küfürleri şimdi ffs
Sosyal ağlarda paylaş

fastreloader said:

avea=)

savcı mantıklı
detaylı bilen var mı bu işi

Hat sahibi dilekce yazip savciliga veriyor boyle boyle rahatsiz ediliyorum tarihi sudur saati sudur -belliyse- numara sudur gibisinden.

Uc ay icinde -ki numara falan belli degilse 3 ay o da- savci tekrar cagiriyor bu kisi sudur taniyor musun nedir diye soruyor, sen de anlatiyorsun.

Eger agir bi suc yoksa ortada tehdit gibi savci genelde "sen davadan vazgec ben de bunun gozunu korkutayim cunku davadan bisey cikmaz" deyip seni evine gonderiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fastreloader said:

hattı önümüzdeki ay değiştircez zaten, de bi lavuk için değiştirmeye değmez yani

MADDE 123. - (1) Sırf huzur ve sükûnunu bozmak maksadıyla bir kimseye ısrarla; telefon edilmesi, gürültü yapılması ya da aynı maksatla hukuka aykırı başka bir davranışta bulunulması halinde, mağdurun şikayeti üzerine faile üç aydan bir yıla kadar hapis cezası verilir. kapsamındadır.

böyle bişey varmış

mesaj olarak yolla bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...