Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Transferleri...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Ailton stutgart değil schalkeyle anlaştı diye biliyorum. BJK'ye falan geldiği yok kolpa inanmayın. Zidan ise olmacak gibi. Danimarka vatandaşlığı olayı nedeniyle.[signature][hline]Absolut, 24 Mayıs 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
Ya insan insanı .... mi yavv ayıptır günahtır beee
Sosyal ağlarda paylaş

ulan zidan'ın 50 tane vidyosunu izledik, bu arada zidan'ı bilioydum cm'den :)

adam danimarka ligi gol kralı, ivic'in kac golü var kaç asist'i var.. sölesin çıksın karşıma, sonra ona da bi bakarız ehu[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

bak sabo da ivici biliomuş cm den :-P

abi sonuçta ivicin oynayacağı bölgeye kimi getireceksin büyük yıldız olarak? varsa teklifin söyle de bilelim :) orda oynayan adamlar ünlü oldu mu giunti gibi çok yaşlı ve gelmeden önceki 1-2 sezon oldukça formsuz olmaları lazım.

ivic olmasa bile o bölgeye transfer yapılacak. ve hiç zannetmiyorum ki ismi duyulmuş büyük bir yıldız olsun.

oraya alacaklarına gitsinler anelkayı alsınlar :P
Sosyal ağlarda paylaş

-Berkan bence Gsden sonra çıkışa geçer.
-İbrahim Akını transfer etmiştik 5 ay önceden.(2.Ligde 19 golü var sol kanatta oynamasına rağmen)
-Veysel bence gereksiz...[signature][hline]KÜÇÜK HÜSAMETTİN vs. _NoelBaba_ ver 0.1 (Pek küçük olmayan bi hüsamettinmiş bu abi)
Sosyal ağlarda paylaş

hastayım adamları cm den izleyip yorum yapmanıza =)[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

defansa cagdas alındı(yeterlimi bilmem), ortasahanın ortasına sedat alındı(bence ii ama cok ii deil),sol kanatta ibrahim war eger sakatlanırsa tumer cekilir sola ve orta sahaya baska adam getirilir yedekten ayrıca ibrahim akın alındı... Sag kanatta okan kocla birlikte cekiscek okan buruku aldılar sanırım(ama bence hiç ii deil), forvetede hiçbir transfer yapılmadı ama gorusmeler zidan,wiltord la gorusuluyor ve del bosquenin istegi bekleniyor...
Ayrıca ivic,ganea ve mustafa dogan kesinlikle gelmiyor...
Del bosque realden concecao,portillo ve ivan compoyla gorusuyormus...
Benim istegim: yabancılarımızın guinti,pancu,ronaldonun kalması ve yanlarına zidan,portillo,ivan campoyu yu almaları...
Turk olarak Denizin(fenerle anlastı sanırım),zafer biryolun(sanırım anlasma saglanamadıgı için gorusmeler sona erdi),omer catkıc(sanırım anlastık) ve rustunun(bi ara gorusuyorduk ama noldu sonra bilmiyorum) alınması...
Bu transferlerle ilgili baska bilgisi olan warsa?

[Bu mesaj _Tora_ tarafından 08 Haziran 2004 13:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Tora_, 08 Haziran 2004 13:40 tarihinde demiş ki:
Benim istegim: yabancılarımızın guinti(1),pancu(2),ronaldonun(3) kalması ve yanlarına zidan(4),portillo(5),ivan campoyu(6) yu almaları...
[Bu mesaj _Tora_ tarafından 08 Haziran 2004 13:41 tarihinde değiştirilmiştir]

6 işte yanlısmı sayıyorum...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

ama pancu super bir adam istedin yere koy oynar muhtesem bir adam bence... Ayrıca sozlesmeden sonra oynamadı diosun ben katılmıyorum sozlesmeden sonra genelde daha geride oynadı forwet oynamadı... Ve ayrıca pancu forwetde cok ii oynadı hep, orta saha geride cok kostu cok alan kapadı, adam markajlarında iidi orta sahada ama pas akısını ii saglayamadıgı için kızıyordu lucescu ona...
Siz gormussunuz pancuyu basta gol atıyo sonra orta saha geride adam gerekince pancuyu geri cekti siz hala gol bekliosunuz adamdan... Adam tam bir gorev adamı nereye koysan oynuyor...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence luce ne zaman pancu yu geriye çekti, pancu eleştiri oklarının hedefi oldu. :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...