Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Transferleri...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

bizde yedek kalır herhalde

bu arada Zidan tamamen bitmiş.
Hayırlı uğurlu olsun bu hafta içinde imzaya geliyor.
Çağdaşta resmi sözleşmeyi imzalamış.

çok güzel olucak bu sene
TD iyi çıkarsa fb ile kapışırız bu sene[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Blackchaos çok güzel olacak deyip duruyorsun ama orta sahaya hala bir takviye yok!İyi bir sol kanat ve defansif orta saha alınmalı diye ısrar ediyorum ben hala..
Tabi eksikler alt yapıdaki (çok iyi oyuncular var gerçekten)oyuncularıda oynatarak kapatılabilinir.[signature][hline]İndim yarin bahçesine,
Parsellenmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

(teknik direktör)

Ortasaha sorun yaşamayız bence gerçi hala çok fazla eksik var henüz adam gibi santrafor yok şöyle yıldız almaları lazım.
gerçi çoğu futbolcu Euro 2004 den sonra imzalar herhalde.Gene patlııcak ellerde fiyatları tavan yapıcak[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Zidane gelsın ya, bakalım bu kadar rahat oynayabılecekmı bu lıgde ?
Adam fecı agrasıf(Sevgılısının burnunu kırmaktan karakolluk olmus :P ), fızık yonunden cok zayıf. Uflesen ucacak cınste. Sut ıyı cekemıyor. Calım atar ama nereye kadar. Insallah alır bjk
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ne kadar doğru bilmiyorum ama dün star da gece transfer bülteninde söyledi

beşiktaşın almanyada büyük ölçüde anlaştığı BOMBA bir transfer var

AİLTON!!!

werderbremen li 2 sezondur almanya gol kralı,mattheus geliceği için sıcak bakıyomuş
işte bu adam tribünleri coşturur,zidan da kesinleşirse
bu ikili beşiktaşı çoşturur tribünler yıkılır diyorum

star ın haberi ne kadar doğru bilemiyorum ama müthiş olur gerçekten gelirse,şu an demirören de mattheus la birlikte almanyada istanbula ailton la birlikte gelirler işallah

ayrıca zafer biryolun transferinden vazgeçmişiz
Sosyal ağlarda paylaş

fener alamadı adamı demek istemiyorum bjk nin aldıgı her oyuncuyu fener alabilir demek ki begenmemisler ailton'u bizimkiler.
acceleration iyi adamda dogru sölüyosunda kondisyon nasıl.31 yaşında adam bu yaz çalışmassa o parayı alıp türkiyede gezerse işiniz zor yine şampiyon olamazsınız.[signature][hline]i love this game!
tractor pulling

ZBD.
Sosyal ağlarda paylaş

eh işte o da adamın prof.luğuna kalmış
Pier V hooijdonk süper kalite bi adam hem insan olarak hem futbolcu olarak.. futbol aşığı ve Profösyönelliğin had safhasına ulaşmış... o yüzden yaşlı olmasına rağmen it gibi çalışıo

Ailton da umarım bu tür bi insandır (alabilirsek tabi)
sonuçta kaliteli bi adam 2 senedir gol kralı oluyor
ve her sene attığı gol sayısı artıyormuş..

yani şimdiden öle yatar yatmaz nerden bilebilirz ki
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 04 Haziran 2004 19:39 tarihinde demiş ki:
fener alamadı adamı demek istemiyorum bjk nin aldıgı her oyuncuyu fener alabilir demek ki begenmemisler ailton'u bizimkiler.
acceleration iyi adamda dogru sölüyosunda kondisyon nasıl.31 yaşında adam bu yaz çalışmassa o parayı alıp türkiyede gezerse işiniz zor yine şampiyon olamazsınız.

En kötü ihtimali düşünürsek tabi öyle olur...[signature][hline]KÜÇÜK HÜSAMETTİN vs. _NoelBaba_ ver 0.1 (Pek küçük olmayan bi hüsamettinmiş bu abi)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...