Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stronghold Kingdoms

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

komutanin dedigi gibi eger ranki sizden cok dusuk birine dalarsaniz honour kaybi tolere edilemeyecek boyutta olabilir

en guzel yontem, sizin ranke yakin ve hatta sizden yuksek inaktif adamlari hedef bellemek. inaktifligi anlamanin en kolay yolu ai attacklerdir; eger ai saldirisi basarili olursa ai ordusu geri doner sehirden, ve ai saldirisini atlatamayan yuksek rankli adam kacinilmaz olarak inakiftir, kalesi ustuste ai attackleriyle acilmistir
Sosyal ağlarda paylaş

mayıl attım adamlara;

crowns alsak betada, hazır %50 bonus varkene diye, acep beta bitip oyun tam olarak çıkınca bu crownlar durcak mı kullanabilecek miyiz diye.

şu cevap geldi:

This world will not expire and crowns will be kept.

yani bonus cevap olarak beta bitince direk ana oyuna geçileceğini öğrendim şu anki şehirlerimizle felan. yanlış anlamamışım dimi?

bide bugünkü admin mesajında finally going ‘Live’ diyince adamlar, bence öyle gibi yani
Sosyal ağlarda paylaş

anladım, peki örnek olarak 10 kurda kaç okçu ile saldırırsak en az zararı alırız?

lvl almak için 2500 honor aralığına geldim, sağa sola saldırma ihtiyacı var artık o bakımdan bir büllük tutuşması var. cahil saldırısı yapıp ordudan olmayayım istiyorum, genel bi rakam verseniz yeter tecrübe edilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

anladım, peki örnek olarak 10 kurda kaç okçu ile saldırırsak en az zararı alırız?

lvl almak için 2500 honor aralığına geldim, sağa sola saldırma ihtiyacı var artık o bakımdan bir büllük tutuşması var. cahil saldırısı yapıp ordudan olmayayım istiyorum, genel bi rakam verseniz yeter tecrübe edilmiş.

Tam sayi vermek zor, cunku isin icine upgradeler falan da giriyor. Ama sanirim 40-50 okcu ile hic kayip vermezsin 10 kurda karsi. Tabii her zaman 10 tane olmuyor, icinde yuzlerce kurt olan inler de var.
Sosyal ağlarda paylaş

lag vardır, bu saatlerde yoğun olabiliyor

asker vb için research tree var military sekmesinde, ordan araştırmasını yapıp sonra bide kullanacağı malzemelerin araştırmasını yapıp sora bide bunları üretebileceğin binaların araştırmasını yapıp üreten binayı dikip üretmen ve ve en sonunda asker yapman lazım, kısaca böle :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...