Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

pluviatia said:

Hebrew said:

Sneak Peek - Final -

sawyer-desmond

sawyer bu durumdan nasil kurtulur? locke un bilmediği onun planlarını değiştirmesine sebep olacak bir şey bilmesi lazım.. biliyor mu peki? evet.. jack yeni jacob oldu.. ve artık ortalıkta aday kalmadi.. yani locke bunlari öldürse de olur öldürmesede.. mesele jack artık.. demişti zamanında "If you want to get out of Hell, you must kill the devil." .. neyse işte bu arada bnm bildigim sawyer bene 2 çakar silahı kapıp gider ordan..

desmond'a gelince.. kuyudan kaçtıktan sonra ormana dalar ve orda Bernard ve Rose ile karşilaşir.. 75lerde ev yapiyolardi en son.. onlarla takilir hatta belki Vincent bile çıkar kim bilir..ama locke illa ki bulur bunlari rose ve bernardi öldürmekle tehdit eder ve desmond'ı alir.. gider..

koca dizide bir theorim tuttu ya ona da şükür..
Sosyal ağlarda paylaş

onu başka bi zaman dilimi gibi düşün. baba shepard diyorya herkez bi ara ölür. kimi senden önce kimi senden sonra. bizim alternatif evren dediğimiz, kurtuldular dediğimiz kişiler aslında öldü. kimi jack adada ölmeden önce öldü, kimi jack öldükten yıllar sonra öldü. lapidus, miles, richard, kate , sawyer , claire uçakla gittiler. kim ne zaman öldü bilmiyoruz.

jack kuyudan çıktıktan sonra bambuların orda öldü. hurley, ben ve desmond yaşadılar. hurley desmond'ı yolladı geriye bi şekilde belki.

kısacası kilisede olanlar orda olmaması gereken kişilerdi ve christian'ın dediği gibi " you have to let go" diyorum. adamlar seyirciye söylediler abi bunu daha ne olsun. verdiler her bokun cevabını esasında birazcık kafa yorarsanız. o niye oldu bu niye olduyu bırakın.

Sosyal ağlarda paylaş

şu yazdıklarını da spoiler içinde yazsan. insanların beklentilerini değiştiriyorsun.

final

mesele cevap diye bir şeyin olmaması. space odyssey 2001 gibi bitti resmen. Sen kafanda mantıklı cevap bulursan bulursun yoksa yok bir şey. ilk 5 sezonun gidişine bak son sezona bak adamlar iyi-kötü paralel evren 6.his muhabbetine çat diye bitirdi kıl oldum.

Sosyal ağlarda paylaş

elime kalem kaat verip al diziyi sabote et deseler bu bolumu yazardim

WTF

simdi adada olanlarin hepsi gercekti, son sezondaki sideways ler purgatorydi. peki. hani bu cok bok bir bitiste peki.
ulan o zaman adada ne oldu bitti bi anlat bi zahmet. sayilar ne isti, walt ne oldu, isik nedir aslinda, MiBin adi ne, kendisi ne, elektromagnetik olaylar neydi, hiyeroglifler neydi, hurley bird nooldu, time travel nasil oldu, o tekerlek cevrilince nasil adam isinlandi,julietin h-bombu patlatmasi neye yaradi... otursam cevaplanmamais bi milyon soru var. adamlar sanki gelmisler 5in sonuna kadar, super bir science fiction dizisi yapmislar, sonra science fictiondan sixth sense gecmisler. verilen cevaplarin butun sorulari son sezonda yaratildi.pff

Sosyal ağlarda paylaş

Henüz izlemedim, okuldan yeni geldim. Ancak, şansa bak ki Torrent'ten çok yavaş iniyor. Muhtemelen 5 saat sonra falan izleyeceğim. :( Şu ana kadar bildiğim tek şey finalin kötü olduğunu duyduğum. Bakalım nasılmış... Bekliyoruz... Bu arada hızlı bir link bilen varsa mesaj atarsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

(tu) çok begendim finali süperdi bence. tüylerim diken diken oldu 1-2 sahnede, 1-2 tanesinde de gözlerim doldu. cevap mevap da bekleyip hayal kırıklıgına ugramadıgımdan dizi bittikten sonra 5 dakka daha baktım kaldım siyah ekrana.
begenmiyenlere de,cevap vardı hanimiş diyenlere de bir nevi kapak oldu bu son "diziydi lan bu ne bekliyodunuz" dermişcesine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...