Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

sharky said:

O degil de Sawyer in IQ suna hayran kaldim valla. Black smoke'un adadan neden cikamadigini dusunuyordum, hic suyun etkili olabilecegi aklima gelmemisti :) Daha divine olaylar dusunuyordum, megersem olay gayet basit hakkaten. Her yer su lan zaten.

Ben de öyle düşündüm sonra dedim ki madem öyle niye tapınağın, Jacob'ın klübesinin etrafında hendek yok. Adaylar ölmeden adayı terk edemiyor. Bir de suya düşünce gerçekleşen tek şey sinirlenmiş olması.

Sosyal ağlarda paylaş

delimanyakcapkin said:

BiTcH_oFBaT said:

kim ne dersin desin

dizinin en masum çiftini kaybettik :( baya üzücüydü bu :(

yalnız john lock jedi sense ile seziyor kim yaşıyor kim öldü filan.

kusura bakma dizinin en iyi cifti desmond kardesimle pennydir.

en iyi demedim ki en masum dedim :D

bu arada bi daha ki bölüm black smoke ile ilgili di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

sharky said:

O degil de Sawyer in IQ suna hayran kaldim valla. Black smoke'un adadan neden cikamadigini dusunuyordum, hic suyun etkili olabilecegi aklima gelmemisti :) Daha divine olaylar dusunuyordum, megersem olay gayet basit hakkaten. Her yer su lan zaten.

Ben de öyle düşündüm sonra dedim ki madem öyle niye tapınağın, Jacob'ın klübesinin etrafında hendek yok. Adaylar ölmeden adayı terk edemiyor. Bir de suya düşünce gerçekleşen tek şey sinirlenmiş olması.

islaninca smoke a donusemiodur belki:P

Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

yazıldımı bilmiyorum ama dizinin sonu muhtemelen

jack ve locke harici herkes ölecek.bu arada bazı şeyler ögrenicez tabi.ama dizinin sonu muhtemelen jack ve locke sahilde konusuyor olacaklar.man in black ile jacobun konustugu gibi.

ha birde onceki sayfalarda 14. bölümün frank odaklı olcagı yazıodu.yalanmıs demek .)

ama ama ama
hugo :(

bu arada bişey sorucam

bu kabil - habil olayınca jacop'a hangisi yakıştırılmıştı? hayvancılıkla uğraşan mı?
eğer öylese shepard = çoban demek değil mi? oturuyor gibi burada zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

hava yağmurluyken hiç dönüştü mü daha önce?

ben 1. sezonda sanki dönüştü diye hatırlıyorum, hatta charlie,jack,kate kaçıyolardı bundan. kate sanki bayılmıştı, charlie bunu dürtüyodu uyan diye, charliede yağmurluk vardı ıslaktı ama belkide dönüşemediği için kovalamayı bıraktı yağmurda. bu kadar hatırlayabildim."where is jack" demişti uyanır uyanmaz kate hatta charlie i dunno demişti falan..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...