Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Bu arada yeni izledim de iyicene abarttılar yav şimdi de bunlar çıktı...
Çok alakasız ama kafama takıldı Desmond diyince,biri hatırlatabilir mi tam?

Desmond demişken bir yardım...

Desmond adaya bot yarışı sonrası geliyordu di mi,ama ondan önce hatch'te bir adam vardı amerikalı asker miydi neydi onun olayı neydi,o nasıl gelmişti fln,yani eski sezonlarda bir sürü başka detaylar var şimdi önemi kalmadı 3-5 şeye odaklandılar bitireceğiz diye ama sanki daha başka şeyler vardı hatırlamıyoruz,ya da önemsiz bıraktılar gibi geliyor,Hugo'nun numaraları Güney Pasifikte görev yapmış bir askerden duyması fln,inşallah her şeyi bağlayacaklar adam gibi ama bana nedense bir sürü şeyde geçiştirilecek gibi geliyor....]

Sosyal ağlarda paylaş

Bahsettiğin kişi Kelvin. Adaya nasıl geldiğini bilmiyoruz ancak 92 öncesi geldiği kesin. Radzinsky ile beraber çalıştıklarını ve Radzinsky'nin silahı kafasına dayayıp intihar ettiğini söylemişti. Kelvin'e dair en önemli detay amerikan ordusunda görev yapıp ırak savaşında bulunması ve Sayid ile burada tanışması. Sayid'in eski komutanına işkence yapıp konuşturması karşılığında onunla anlaşma yapan kişi Kelvin'dir.

Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

mclovin said:

juliet yokj diyenlere

79:36 da tam olarak.

ne göz varmış sende de arkadaşım, bu kadının neresi juliet allasen :D

benzetene helal olsun :D
sana julieti ayarlıcam dicen vericen eline bu teyzeyi görecek :D
ya hadi anlarım film izlerken karıştırılmış olabilir de o hızda,şu resme bakıp alın size juliet demek nedir ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

/discuss

what happened (already) happened gibisinden bi laf geziyordu bi ara daniel kişisinin ağzında, bu yüzden michael sürekli intihar ettiği halde ölemiyordu filan. ne olursa olsun her şey olacağına varıyordu.
acaba mesela paralel realitede (uçağın düşmediği hal) gördüğümüz olaylar bi şekilde herkesi bi yerde buluşturacak mı? bi sahnede bi ışıma daha olup coart diye iki paralel gerçeklik birleşecek mi?
peki bu dediğim olursa bu bütün bunların already happened olduğunu, yani olayların geçmişte geçtiğini mi gösterecek?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...