Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

blood prince yardım

hozceri

Öne çıkan mesajlar

Valanar ->1 tank
Taldaram ->1 tank
Keleseth ->pvp build(desto tercihen)warlock tank

Valanar ->Attığı Shock Vortexlerden raidi uzak şekilde tanklancak

Taldaram -> (Asıl Wipe Sebebi) empowered conjuer flame abilitysini attığında targetına ulaşmadan raid tarafından
damagei yenilmeli

Keleseth -> empowered shadow lance warlockun yada başka bir caster tankın üzerinde 4-5 tane minumum dark nuclei buffı olcak
Gerisi Tank and spank.
Sosyal ağlarda paylaş

3 tank, lock daha iyi tanklıyor. ama havada uçuşan shadow resist veren addleri uzaktan alamayabilir, birisi kitelayıp getirebilir.

DBM in son versiyonu kesinlikle çekin. Çok kolaylaştırıyor.

Taldaram ın attığı küreyi alan (artık kafasında x çıkıyor) hızlı bir şekilde küre küçülünceye kadar kitelasın.

VAlanara dps e başlarken melee bossun castine bakarak gitsin, empowered vortex cast ediyor olmasın. RAnge ve healerlar hep max da dursun.

HUnter orbları havada tutsun, başka iş yapmasın.

Dps yarışı olmadığı için biz 3 healer yapıyoruz.

not: Mortis, invada ki mortisnocasfasdf mi?
Sosyal ağlarda paylaş

en düzgünü yok ama lock ın damage reduction ıvır zıvırları shadow wardu soul linki vs şeyleri olduğu için bi de "Searing Pain" threat abilitysi olduğu için ii becerebilio genelde hani caster tanklar warlockdır bşaından beri o yüzden çoğu grup öle yapio.
Sosyal ağlarda paylaş

bloodjackal said:

25 man fightta o dark nuckleilerin cılgını cıkarmıstım sokaktaki balon satıcılarına dönmüstüm :P

25de sorun olmuyor sorun 10 mande bi anda alanın ustunde gidiyor anlayamıyor bi yandan onlar bi yandan bossa agro sorun oluyor bide biz dun cok taktik degistirdik birinde uzmanlasmaya calıssak daha iyi olabilirdi gibi ama bakalım yarın halledicez artık
Sosyal ağlarda paylaş

baya bi kaos oluyor o bossta =P
ilk hafta 2 healerla kestik 5 yada 6.try yanilmiyorsam =D
sp olarak ben tankladim ilk 2 tryda zor baya yada ben beceremedim diyelim =P
dispersionla cok guzel kurtariyorsun orb bile olmazsa utudne ama threat problemi cok healera bile kaciyor bazen aggroki dusuk dpslede oynamadim 7k+ flmdi :> onun disinda petli bi rangeda tanklatmak daha mantikli geldi hunter tankladi petide kinetic bombun ustundeydi pek ugrastirmadi rangedi hemen kestik
Sosyal ağlarda paylaş

ben 10 ve 25mande mage ile tankladım, ama tank için spec yapmazsan biraz zor oluyor. eğer üşenmeyip sırf princeleri tanklamak için spec yaparsan gayet kolay. eğer yok uğraşamam dersen warlock her şekil tanklıyo yine.
zaten dps pek sorun değil fazla hp olmadığı için, bu şekilde -1 dpsle bile rahat kesiliyor.
ha bir de magein şöyle bi avantajı var, blink atıp ice lance spamlayıp çok rahat mor orblar toplanıyo. biraz threat problemi olsa da rogue/hunter varken ToT ve MD ile hallediliyo, aggro kaybetmedim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

2 Paladin Tank
1 Resto Druid
1 Holy Pala
Tank olarak hunter kullanıyoruz
Ench shaman
Mage
Dps warrior
Balance druid
Son olarakta dk dps kullanıyoruz ama bazen bu spot baska bı dps le değişiyo..Tek olay bizdeki hunter spotuna ne koyarsanız o kısının cok ıyı oynaması gerekıyo olayın buyuk cogunlugu onda..Bir de Ventrilo gibi bi program ustunden cok ıyı organıze olmanız gerekıyo..Zaten cok kolay bi boss
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...