Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

buffbot icin pc almak isteyenlere

ageon

Öne çıkan mesajlar

Buffbot için 2ci pc almak isteyenler yada başka amacla kullanmak isteyenlere elimdeki 2ci pc yi satıyorum
pentium 600
128mb hafıza
32mb ekran kartı
ses kartı
mouse+klavye+eternet kartı
15inc philips monitor

ilgilenen arkadaş olursa özelden konuşabiliriz[hline]Ageon / Cleric / The Hun

Sianure / Infiltrator / The Hun
Sosyal ağlarda paylaş

Anaaa millet aşmış valla ne diyim. Biz oyunu alalim almayalim dişye karar verene kadar millet iki tane alip bir de yanina ikinci bir bilgisayar koymus oyun için. İlginc tabii. Ama bu kadar da sarmamak gerek sanki bir oyuna gibi geliyor bana. Tabii evinde zaten iki bilgisayarin varsa bilmemem de ne bileyim biraz saplatı yaratmak gibi geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe aslinda cok komik bisidir insanlarin power play tutkunlugu bunun ugrunda hersey yapilir ve bunu yaptigini inkar ederler oynarsin oynarsin surekli bisiler gorursun ogrenirsin bunun sonunda sende bisi yapmaya karar verirsin ama bu yol surekli powerplay e cikar turklerin hepsinde bu var butun charlarda olmasada scout infiye falan gerekli bisi aslinda buff bot dusunursek mantikli[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Sosyal ağlarda paylaş

hoacm ne kadar istedigini hala soylemedin..[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...