Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPad

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

hamsilipilav said:

bunu niye alıyor insanlar anlamıyorum hacı

teknoloji salaklığı mı bağımlılığı mı demek gerekir bilmiyorum.
tabi ki bi kısım insan ihtiyaçları doğrultusunda alacaktır ama büyük bi çoğunluk ta "benim iPad im var" demek için alıyo olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben başka bir markanın tabletini de inceledim nun da alınası var.. neyse 2 ay sonra akgöt kar göt ortaya çıksın her şey belli olur.. özellikle fiyatlar ama.. şimdiki açıklanan dfiyatlara göre ipadin fiyatı iyi ama 200dolar daha verip daha iyi kameralı ve flash çalıştırna bir ürün de tercih edilebilir gibi duruyor.. neyse konuyu ipad vs hede ye çevirmeden bitireyim mesajımı ehe
Sosyal ağlarda paylaş

sürgülü klavye çok yer kaplar ama ya..

aslında şöyle bir sistem istiyorum.. eve gelip "dock" adaptörüne taktığımda ev bilgisayarı gibi kullanmak istiyorum ki dell in böyle bir modeli var ma aynısını ipad 2de de yapabilecekmişiz.. de adamlar onun için çok para ister ehe

bir de samsungun yeni bir görüntü aktarma sistemi olacakmış usb çıkışından hdmi bağlantı kurulabiliniyormuş.. hani güzel bir "docking" aparatı olacaksa samsungun da fena gideri olur.. hem flash da çalıştırıyor..

ama ipad 2 şu haliyle çok iyi.. bekleyip görmek lazım diğer firmalar fiyat kırmaya gidecek mi yada daha iyi kampanyalarla mı gelecekler.. mesela siterim ki eğer samsung galaxy tab ipad den daha pahalı olacaksa bari yanında 2-3 aparat bir şey versinler de aradaki vereceğimiz farka değsin
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

Loxias said:

samsungun 7" modelini bekliyorum ben

galaxy tab den bahsediyosan onlar çıktı ki? vatanda medimarkt ta falan satılıyo.

yeni model bekliyorum. 10.1" tanıtıldı en son androidin son versiyonuyla gelen + çift çekirdekli. 7" ini bekliyorum yani
Sosyal ağlarda paylaş

1 aydır falan iphone kullanıyorum çılgınca, bi sefer falan gördüm o meşhur "flash yok bunda" simgesini. Flash cidden mobil cihaz düşmanı bir şey, adamlar cidden haklı. Forumlarda gezerken i5 işlemcili laptopum bile ısınıyor flash tabanlı saçma sapan banner'lar yüzünden, herhalde pil ömrü 2 saate düşerdi öyle. (ki düşüyor da zaten, flash destekli android cihazların pil ömürleri hep çok daha düşük iphone ve ipad'den)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...