Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Movie Şarkısı

Vilt

Öne çıkan mesajlar

Hmm sendemi cs moviesi yapıon :) benim gibi yani ;)
uehue bi aralar adminlik karşılığına klanlara movie yapmıstım :)
neyse müzik olarak şey var Hmmm
Holymen - Counterstrike mix

böyle bişey var :)
imesh'dan yada kazaa'dan arat kesin bulursun :) harika bi müzik tam movie'lik :) yada şeyi koy Hmm Linkin Park - A place for my head

[Bu mesaj C4p tarafından 02 Temmuz 2004 15:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

soad-spiders ortadaki solo güzel gidiyor ayrıca girişe çok hızlı aramıyorsan paradise lost-wreck ve so much is lost var ayrıca da slipknot-wait and bleed..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
when a man lies he murders some part of the world
Üstüne Şehir Örten Şehir

buraya tıklamadıysan metalciyim diye geçinme sakın!!
Sosyal ağlarda paylaş

bone, hareketli ve yavaş sahneleri anladım da dramatik cs sahnesi nasıl oluyor pek çıkaramadım.
yani hs yedikten sonra yere yatarken oğlunun adını sayıklayan polis memuru falan mı? hı? :D
edit: kafaya hs yemek nedir kardeşim düzelteyim şunu.[signature][hline]Eldarion, FRP-Tr Oyun Editörü
http://www.frp-tr.net
Nobody is invulnerable, but some are unbeatable.

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 03 Temmuz 2004 17:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada, ben cs oynarken arkaplanda ya prodigy - fat of the land ya da fear factory - digimortal albümü çalardı. ikisi de süper gaz albümlerdir tam cslik. tabi csyi bırakalı 2 sene oldu aynı gaz var mıdır bilmiyorum. en son condition zero'ya bir bakayım dedim, siper alınmadığı zaman bile hiçbir şekilde mermi geçirmeyen, tutan kişiyi invulnerable yapan bir tactical shield'ı gördüm, küfredip oyunu sildim.

bunu da editleyeyim geldikçe geliyor aklıma çünkü... resident evil'ın filminin soundtracki de csye uyan efendi bir albümdür..[signature][hline]Eldarion, FRP-Tr Oyun Editörü
http://www.frp-tr.net
Nobody is invulnerable, but some are unbeatable.

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 03 Temmuz 2004 17:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gaz istiyorsan hareket istiyorsan:
KMDFM - Ultra
Stabbing Westward - The Thing I Hate
Sonic Mayhem - Quad Machine
Joseph Bishara - Death Is The Only Way Out
Dungeon Keeper 2 - Intro
Red Alert - Hellmarch

ha bi de unutmayalım,
Survivor - Eye Of The Tiger, çocukluğumun gaz olma parçasıydı hehehe Rocky![signature][hline]pc and comic geek
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
said:
Infernal_Reborn, 03 Temmuz 2004 17:50 tarihinde demiş ki:
ha bu arada, ben cs oynarken arkaplanda ya prodigy - fat of the land ya da fear factory - digimortal albümü çalardı. ikisi de süper gaz albümlerdir tam cslik. tabi csyi bırakalı 2 sene oldu aynı gaz var mıdır bilmiyorum. en son condition zero'ya bir bakayım dedim, siper alınmadığı zaman bile hiçbir şekilde mermi geçirmeyen, tutan kişiyi invulnerable yapan bir tactical shield'ı gördüm, küfredip oyunu sildim.

bunu da editleyeyim geldikçe geliyor aklıma çünkü... resident evil'ın filminin soundtracki de csye uyan efendi bir albümdür..

Yok bee cs öyle baba bir soundtracki kaldıramaz[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vilt, 02 Temmuz 2004 14:42 tarihinde demiş ki:
Counter-Strike movie'si yapıyorum. Böle ona gıdıcek haraketlı aynı sozu bır kaç kere tekrar eden parçalar arıyorum.

Örnek olarak Spider-Man 2 ' nın trailer'ındakı muhteşem Lacrimosa.

Lacrimosamı? Lacrimosa klasiktir ya Bethooovenın... 300 500 ü çıkıyo artık heralde ;)[signature][hline]Siamonun Resimleri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...