Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye ettiğiniz Kore Filmleri

Efrasiyab

Öne çıkan mesajlar

Biraz önce My sassy Girl'ü izledimde, çok beğendim.

Öncedende Denizler İmparatoru, Yabancı prens vs gibi Kore dizilerini izlemiştim.
Açıkcası çok beğendim, TÜrkiyeyle çok benzeşen bir ülke gördüğüm kadarıyla, kültür olsun, Değer kavramları olsun, rahatça bize uyan şeyler, ve sinemografisini de beğendim oldukça, tırt filmler pek yok ve tarihi dizileride çok güzel.

Önerdiğiniz Dizifilmerin resmini koyup ufakta bir özet geçerseniz çok makbule geçecek, sömestır var 15 günlük ve Korelileri bayağı sevmeye başladım:)

(Sassy girldeki koreli hatun ne şirin yahu, amerikan versiyonu da güzel ama koredeki kesinlikle daha iyi çekilmiş, ve Koreli kız kesinlikle daha iyi rol yapıyor ve çok daha doğal:))
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

http://www.imdb.com/name/nm1104118/

tek bildiğim bu var.gerçi izlemişindir kim ki dukun filmlerini

yönetmen olarak verdim film bolluğu açısından

Yok, izlemedim hiç. Hep izlemek isterdim, ancak internet kotasız değildi, e yerel mağazalarda da kore filmleri bulamadım. şimdi imkan buldum indirip izlemeye.
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle 'i'm a cyborg but that's ok' i izlemeni tavsiye ederim.Kore fanı olarak dizide ise Coffe Prince ve A.n.jell(You're beautiful)ikisinin konusuda erkek kılığına giren kızlar :P ama çok sürükleyici bence,Sad movie,Sophie's Revenge ise tavsiye edebileceğim diğer filmler...
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Darko2 said:

Oldboy intikam üçlemesinin son filmi,önce 'Sympathy for Mr. Vengeance' ve Sympathy for Lady Vengeance' izlemesi gerek sanıırım8-)

bunu diycektim =(

S for MR V. 2002de çekilmiş,
S for Lady V ise 2005te
Oldboysa 2003te. Zaman sıraları karışık, emin misin?
Sosyal ağlarda paylaş

Efrasiyab said:

kendini süperman zanneden bir adam, ve gazeteci kız vadı? Adı nedir, ve tavsiye eden var mı?

"A Man Who Was Superman" olması lazım dediğin filmin.

Ayrıca yazılmayanlardan,
A Bittersweet Life
Welcome to Dongmakgol
The Host
Daisy
Il Mare
Marathon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...