Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

incisozluk.org ve dava konusu

parvus

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

abi adam konsepti anlamamış, anlayacak gibi de değil bence bu konuyu da oldupu gibi bırakın hani up laycaksa kendisi uplasın

konsept şu ben veya başkası fark etmez, bir üye bir konu açar, ve geri kalanlar da sayfalarca 4chan resimleri filan bulup konuyu troller arada montla sıç diyenler olur, sevgili konusu ise ayrıl mesajlarından başka bişi gelmez. budur bence konsept. farklı bi konsept varsa bilelim ?
Sosyal ağlarda paylaş

parvus said:

Buyse said:

bi de şu var http://forum.paticik.com/read.php?18,4399979,4399979#msg-4399979

gaykorder agsohff

o da gayet başarılı bir trolldü.

bence uzatma. iyi kötü bir şey yaptın, kendini başarılı say ve dur artık. hayır, iyice saçmalamaya başladın, o yüzden; senin için söylüyorum yani.

yoksa şahsi kanaatim tüm olayın kocaman bir fail olduğu yönündedir.
Sosyal ağlarda paylaş

narziss said:

parvus said:

Buyse said:

bi de şu var http://forum.paticik.com/read.php?18,4399979,4399979#msg-4399979

gaykorder agsohff

o da gayet başarılı bir trolldü.

bence uzatma. iyi kötü bir şey yaptın, kendini başarılı say ve dur artık. hayır, iyice saçmalamaya başladın, o yüzden; senin için söylüyorum yani.

yoksa şahsi kanaatim tüm olayın kocaman bir fail olduğu yönündedir.

bu konuyu açma sebebim aslında paticik'de bazı ters giden şeylere de üstü kapalı bi tepki ama insan gibi soran bi iki kişi oldu beni tanıyan, tanımayan onlara ben gerekli açıklamayı zaten yaptım, şimdi bu konuda bir de ahlak nutukları çekecek değilim fakat bana atılan mesajlara yanıt vermek dışında bir şey yapmıyorum. sen bu ihtarlarını beni rezil etmek adına milleti keklediğim konuları gündeme getiren arkadaşlara söyle.

ben bu ortamı karakedi ve ultima zamanlarından beri bilirim, severek özenerek okuduğum üyelik alımının kapalı olduğu zamanları bilirim, kimse bana gelip de maval okumasın neyin ne olduğunun buranın neye gittiğinin farkındayım.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır şimdi argo ve küfürlü konuştuğum zamanlar oldu ama buradaki bazı kanka takımı gibi hatun üyeleri paslaşıp "ahlaksızlık" yapmadım.
onla bunla sevgiliyim diye nick in yanına kalp alıp başkasına sarkmadım. bu da böyle biline. hem kimseyi kırmamak adına hem de yapılan iş de bi nüktedanlık olsun diye açtım bu konuyu da, zaman zaman inci maskesi veya paticik komünitesi adına da insan zıvanadan çıkıp saçma işler yapabiliyor ama bu konu onlardan biri değil ve arkasındayım bunun.
Sosyal ağlarda paylaş

parvus said:

hayır şimdi argo ve küfürlü konuştuğum zamanlar oldu ama buradaki bazı kanka takımı gibi hatun üyeleri paslaşıp "ahlaksızlık" yapmadım.
onla bunla sevgiliyim diye nick in yanına kalp alıp başkasına sarkmadım. bu da böyle biline. hem kimseyi kırmamak adına hem de yapılan iş de bi nüktedanlık olsun diye açtım bu konuyu da, zaman zaman inci maskesi veya paticik komünitesi adına da insan zıvanadan çıkıp saçma işler yapabiliyor ama bu konu onlardan biri değil ve arkasındayım bunun.

adam gibi konusup edepli olmak lazim
hatun paslakmak felan ayip laflar akilli olmak lazim

onu gectim hane bu tur laflarin arkasinda duramicaksan solememek laizm
cunku yarin obur gun adam okur namusuna duskundur ceker vurur
o sebeble iki kere dusunmek laizm
Sosyal ağlarda paylaş

söz sahibini bulur arkadaşım merak etme üzerine alınanlar düşünür o kadarını. dava konusunda aman ya pff bunlarla mı uğraşıyorsunuz deyip sonra da çeker vururum demek de tam delikanlılıkmış. görün artık bazılarının gerçek yüzünü eyy patiler.
Sosyal ağlarda paylaş

çark etti osman ağa diyorum neyse.

1- burada herkes konuyu açanlarla dalga geçiyordu, ben de yazanlarla geçtim çok farklı bir şey yapmadım.

2- konunun kilitlemesini daha başlarda istedim, ama moderasyon dalga geçirmek ve beni rezil etmek adına bunu görmezden geldi, azcık ciddi, usuturuplu bi konu olsa şak diye kilitlenirdi.

3- banlarlarsa da banlasınlar, benim kimseye bi hakaretim yok buradakiler gibi. burada bulunma amacım bir şeyler paylaşmak eğlenmekti, kırdıysam, üzdüysem bazılarını özür dilerim. eğlenmeye gülmeye bakın, gerisi boş gençler, benim gibi ağzınızı açıp iki kelam etmeye kalkmayın anında uçarsınız hadi kalın sağlıcakla. daha da yazmam.
Sosyal ağlarda paylaş

3 senede 3 arkadaş edinememiş patide, sonra kıskanıp başkalarına yol gösterip buraya saldırıyor. Ben bunu bir yerden hatırlıyorum sanki hmmm...
http://www.uruloki.org/felipeblog/imagesflickr/432881928_6a7d6ba426_o%5B1%5D.jpg
BUT THIS IS PATICIK, dont forget kid!
http://mmanytt.se/wp-content/uploads/2009/01/sparta1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

olay hatun meselesine nasıl geldi, bunun trollemekle ne alakası var, milletin ahlakından sana ne vs uzar gider.

trollemişsin, trollun başarısız ve sönük yapacak bir şey yok. tabi sana birinin hakaret ettiğini düşünüyorsan şikayet edersin olur biter.

feed the troll save the web.
Sosyal ağlarda paylaş

Saçma tartışmalar dönüyor o ayrı da,
"Tatar Ramazan" said:

İnci'de Allah'a laf ediliyor diye burada ağlayıp milleti gazlayacağını destek göreceğini sanan Sülo da ayrı saftirikmiş.
Ulan sene olmuş 2010, Pati'de sana arka olacak sofu ne arar.

yav said:

o kadar bikbiklemişin davaya vericem tokatlıcam hibneleri diye bi ton maddeler sıralamalar avukata gitmeyi düşünmeler bıdıbıdılar
sonra gelmiş ben açmıcam zaten de açılırsa nolur

Paticikte çok gıcık kaptığımız bir olay var ki, bu tarz "söylemediği şeyi söylemiş gibi iddia edip bu söylemiş olduğu farz edilen lafı kullanarak adamla dalga geçmek".
örneğin bu topicte adamın yazmış olduğu yazılara baktım, soruyor ki "böyle böyle bir site var, yasalar da şu şekilde, şu konular üzerinden bir dava açılsa süreç nasıl işler". burda hukukta okuyanlar var, bu tip internet yasalarıyla uğraşanlar da var, o tip kişilerin bilgisini almak istemiş.
ama karşılığında "davaya verecem sizi ühühü diye ağlamışsın sonra kıvırtmışsın, oldu olacak gel bize de dava aç" gibi dalga geçmeler başlanıyor.
tamam forum yöneticileri bu tip davranışları umursamıyor da insan olun azıcık flamelemeyin insanları.

"Tatar Ramazan" said:

3 senede 3 arkadaş edinememiş patide, sonra kıskanıp başkalarına yol gösterip buraya saldırıyor. Ben bunu bir yerden hatırlıyorum sanki hmmm...
BUT THIS IS PATICIK, dont forget kid!

heh şuna bak, 2009'da kayıt olmuş adam ama kendisini bir anda karakedi sanmış, insanların ne yapıp yapmadığı, özel hayatı felan konusunda atıp tutuyor.
tasvip etmiyoruz bu tip davranışları,
less qq more pew pew plz.

bu kadar heyecanlıysanız bana starcraft 2'yi getirin, çıksın artık oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...